امروز مصادف با دوشنبه, 13 اسد , 1399 , Monday, 3 August , 2020
کد مطلب : 10496 , ,
+
-

خاطراتی از یک عروس داعشی + عکس

زمان انتشار : دوشنبه, 6 نوامبر , 2017 , بخش : خواندنی ها

یک عروس انگلیسی داعش خاطرات خود درباره نحوه عضویت در این گروه و هدفش برای تربیت اطفال تروریست را بیان کرد.
یک زن انگلیسی که پیشتر با یکی از عناصر گروه تروریستی داعش ازدواج کرده بود، اعلام کرد فقط به امید اینکه فرزندانش در آینده تروریست شوند، آنها را به دنیا آورده است!
تانیا چودهوری که هم اکنون 5 فرزند دارد، در خصوص اینکه چگونه پس از حمله به برج‌های نیویارک در سِپتِمبر 2001 تصمیم گرفته است به عضویت گروه‌های تروریستی در بیاید، توضیحاتی داد.
او گفت: پس از حمله تروریستی 11 سِپتِمبر به برج های دوقولو این تصمیم را گرفتم. من با رفتارهای نژادپرستانه زیادی مواجه شدم. ما همسایگان بسیار بدی داشتیم. من به دنبال راهی بودم که تلافی کنم. من در زمان حمله به برج های دوقولو 17 ساله بودم. وقتی این اتفاق را دیدم تصمیم گرفتم به گروه‌های افراطی بپیوندم.

وی در ادامه گفت: من چند سال بعد با یک ویبسایتِ همسریابی آشنا شدم. در آنجا با جان جورجلاس ، یک امریکایی که به عضویت در گروه های افراط‌گرا علاقه داشت، آشنا شدم. سپس با هم ازدواج کردیم. در سال 2004 نخستین فرزند ما به دنیا آمد. تا سال 2013 سه فرزند داشتیم و در همان سال بود که تصمیم گرفتیم برای پیوستن به گروه داعش به سوریه سفر کنیم. رویای ما این بود که فرزندانی داشته باشیم که بتوانند قتل و عملیات (تروریستی) انجام دهند.
این عروس داعشی افزود: در آگِست 2013 به سوریه سفر کردیم. پس از چند ماه که فرزندانم مریض شدند پشیمان شدم و تصمیم گرفتم از راه ترکیه بازگردم. پس از بازگشت از همسرم جدا شدم.

این زن 33 ساله مدعی شده است که دیگر به عضویت در گروه تروریستی داعش نمی اندیشد. یک کارشناس امور مربوط به داعش اعلام کرد: با وجود اینکه احتمال بروز خشونت از جانب وی وجود ندارد، این احتمال هست که او همچنان تحت تأثیر شست و شوی مغزی داعش قرار داشته باشد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید