امروز مصادف با سه شنبه, 14 اسد , 1399 , Tuesday, 4 August , 2020
کد مطلب : 10565 , ,
+
-

اطفال بیشترین قربانیان تجاوزات اسراییل هستند

زمان انتشار : دوشنبه, 13 نوامبر , 2017 , بخش : اخبار جهان

رییس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که اطفال فلسطینی بیشترین قربانیان تجاوزات رژیم صهیونیستی هستند.
محمود عباس روز گذشته در کنفرانس بین‌المللی تحت عنوان درد و رنج اطفال فلسطینی در پرتو تجاوزات اسراییل و نقض حقوق اطفال در کویت گفت: اسراییل من‌حیث یک رژیم اشغالگر مفاد توافقنامه‌های بین‌المللی را نقض کرده و در سال 2009 زندان‌ها و محکمه‌های خاص برای اطفال افتتاح کرده است.
عباس اشاره کرد که رژیم صهیونیستی در نووِمبر سال 2015 قانونی را تصویب کرد که به موجب آن بازداشت و محاکمه اطفال زیر 12 سال و بازداشت اداری (بدون محاکمه) اطفال به مدت 6 ماه مجاز و حتی تمدید بازداشت آنها مجاز است.
بنابر راپور آژانس خبررسانی آناتولی، رییس تشکیلات خودگردان فلسطین همچنین با اشاره به استمرار اقدامات مربوط به ساختن موسسات فلسطین و فراهم کردن زمینه فعالیت زنان و جوانان تصریح کرد که این امر بازتاب‌ها و آثار مثبت زیادی در بهبود زنده گی خانواده‌ها و اطفال و نیز دستیابی به تشکیل دولت مستقل فلسطین در سرحدات 1967 به پایتختی قدس شرقی دارد.
کنفرانس درد و رنج‌های اطفال فلسطینی در پرتو تجاوزات اسراییل و نقض حقوق اطفال از روز یکشنبه به مدت دو روز در کویت آغاز بکار کرده است.
رژیم صهیونیستی هم اکنون 6 هزار و 400 فلسطینی را در زندان‌های خود به اسارت گرفته است که 300 نفر از آنها اطفال و نوجوانان زیر 12 سال هستند.
 

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید