امروز مصادف با دوشنبه, 13 اسد , 1399 , Monday, 3 August , 2020
کد مطلب : 10585 , ,
+
-

رسوایی جنسی دو عضو کانگرس امریکا

زمان انتشار : چهارشنبه, 15 نوامبر , 2017 , بخش : اخبار جهان

بر اساس اظهارات یک نماینده کانگرس امریکا ، آزار جنسی دو عضو کانگرس این کشور افشا شد.
به نقل از ایندیپندنت، جکی اسپایر، نماینده زن امریکایی اعلام کرد که اعضای کانگرس این کشور با کارکنان زن خود رفتار نامناسبی در تعمیر مجلس نماینده گان دارند. وی در جریان جلسه‌ کمیته مدیریت مجلس از آزار جنسی غیرقابل دفاع در کانگرس خبر داد. اسپایر گفته که پس از درخواست در رسانه‌های اجتماعی راپور‌های بسیار زیادی از آزار جنسی در کپیتال هیل به دست او رسیده است.
وی در ادامه گفت دو عضو کانگرس را می‌شناسد – یک دموکرات و یک جمهوریخواه – که کارکنان خود را مورد آزار جنسی قرار داده‌اند.
پس از این جلسه پاول رایان، رییس مجلس نماینده گان اعلام کرد که اعضا و کارکنان کانگرس باید تحت آموزش موارد مربوط به آزار جنسی و عدم تبعیض قرار گیرند.
بیش از 50 حقوق دان، لابی کننده و مشاوران سابق اخیرا به نیویارک تایمز گفته‌اند که آزار جنسی باعث ایجاد صدمه شغلی در افرادی خواهد شد که در واشینگتن مشغول کار هستند.
این روزها اخبار مربوط به آزار جنسی در میان سیاستمداران امریکایی و اروپایی به شدت داغ است. در تازه ترین مورد روی مور، نامزد انتخابات سنای امریکا از ایالت آلاباما به 5 مورد آزار جنسی متهم شده است.
این خبر درحالی نشر شده که جمهوریخواهان به سرعت درحال قطع روابط با روی مور، سناتور جمهوریخواه نامزد سنا از ایالت آلاباما هستند. علت این مسئله نیز نگرانی از لکه دارکردن وجهه حزب و نامزدهای دیگر جمهوریخواه است که قصد پیروزی در انتخابات را دارند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید