امروز مصادف با سه شنبه, 14 اسد , 1399 , Tuesday, 4 August , 2020
کد مطلب : 10701 , ,
+
-

امان نامه داعش برای اسراییل و یهودیان!!

زمان انتشار : سه‌شنبه, 28 نوامبر , 2017 , بخش : اخبار جهان

یک کارشناس اسراییلی گفت: نیّت واقعی داعش، آسیب نرساندن به اسراییل و یهودیان است.
درور مانور تحلیلگر صهیونیست و کارشناس مسایل خاورمیانه گفت هدف نهایی گروه تروریستی داعش این است که به اسراییل و یهودیان آسیبی وارد نکند.
مانور با اشاره به حمله تروریستی اخیر داعش به مسجدی در مصر – که 305 کشته و بیش از 100 زخمی برجای گذاشت – تاکید کرد: برخلاف شکست‌های متعدد در سوریه، آنها (داعش) می‌خواهند نشان دهند که هنوز نیروی انسانی و سلاح برای انجام حملات فجیع علیه انسان‌های بی‌گناه را دارند.
وی طی مصاحبه با شبکه 7 تلویزیون رژیم صهیونیستی (عاروتص شوع) گفت: داعش با این کار می‌خواست مصر را تحقیر کند و نشان دهد که صحرای سینا را کنترول می‌کند…این سازمان از بحران مالی شدید رنج می‌برد اما هنوز داوطلبانی دارد که می‌تواند در سراسر دنیا عملیات کنند.
این کارشناس صهیونیست در ادامه با اذعان به اینکه تعدادی اسراییلی از زمان ظهور داعش، به این گروه پیوسته‌اند، تاکید کرد: خواست واقعی داعش صدمه زدن به دیگر اهداف است، نه اسراییل و یهودیان.
این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که پیشتر اندیشکده مئیر عمیت مدعی شده بود هیچ اتحادی بین اسراییل و داعش وجود ندارد و تروریست‌ها حتی تلاش می‌کنند از طریق صحرای سینا به اسراییل حمله کنند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید