امروز مصادف با سه شنبه, 24 سرطان , 1399 , Tuesday, 14 July , 2020
کد مطلب : 11757 , ,
+
-

گوگل هم به کمک القاعده آمد!

زمان انتشار : یکشنبه, 22 آوریل , 2018 , بخش : اخبار جهان

القاعده از نقشه های گوگل برای برنامه ریزی حملات تروریستی استفاده می کند…
براساس ویدیوی تبلیغاتی جدیدی که شبکه تروریستی القاعده در شبه جریره عربی نشر کرده و همچنین براساس راپور صادره از یک سازمان منطقوی فعال در زمینه نظارت بر رسانه ها، این گروه در برنامه ریزی حملات دقیق تروریستی در سراسر خاورمیانه از نقشه های گوگل استفاده می کند.
به نقل از الشرق الاوسط، شبکه الملاحم شاخه رسانه ای گروه تروریستی القاعده در شبه جزیره العربیه روز جمعه این ویدیوی تبلیغاتی را نشرکرده و در آن ابراهیم القوصی بازداشتی پیشین عضو این شبکه و از کارشناسان مالی آن که پس از ده سال حبس در زندان گوانانامو در سال ۲۰۱۲ آزاد شد، دیده می شود.
در این ویدیو القوصی من‌حیث یکی از محبوسان سابق زندان گوانتانامو دیده می شود که پس از آزادی به فعالیت های تروریستی خود در القاعده بازگشته است.
در این فلم نحوه آموزش، برنامه ریزی و اجرای عملیات های تروریستی پخش می شود و در هنگام برنامه ریزی برای انجام یکی از عملیات ها، یکی از سران این گروه از نقشه های گوگل استفاده می کند.
القوصی در این فلم هدف اصلی خود را حمله به امریکا و متحدان عرب آن معرفی می کند و به انجام حملات جدید علیه این کشور و هم قراردادان آنها دعوت می کند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید