امروز مصادف با جمعه, 20 سرطان , 1399 , Friday, 10 July , 2020
کد مطلب : 474 , ,
+
-

کشف و ضبط ۲۸ کیلوگرام موادمخدر در بلخ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 11 آگوست , 2015 , بخش : اخبار افغانستان, حوادث, حوادث

موادمخدر

مسئولان امنیتی ولایت بلخ گفته اند که روز گذشته یک گروه از طالبان بالای یک پوسته امنیتی حمله کردند که با شکست مواجه شدند.
فرمانده پولیس ولایت بلخ در یک نشست خبری در شهرمزارشریف می گوید: یک گروه از مخالفان مسلح دولت بالای یک پوسته امنیتی حمله کرده که با شکست مواجه شدند.
وی با بیان اینکه در این رویداد 4 نفر از مخالفان مسلح دولت کشته شده اند، افزود: این گروه طالبان در ولسوالی خلم ولایت بلخ بالای یک پوسته هجوم اوردند که با مقاومت نظامیان افغان روبرو شدند.
به گفته وی مخالفان مسلح دولت در برخی از ولسوالی ها مانند ( چمتال، چهاربولک و دولت آباد) بعضی از تحرکات را انجام می دهد اما نیروهای امنیتی توانایی خنثی کارهای طالبان را دارند.
نامبرده تصریح کرد: هنگامی که عملیات نظامی برای سرکوب گروه طالبان و مخالفان مسلح دولت در ولایت های همجوار مانند (سرپل، کندز، فاریاب و بغلان) صورت می گیرد، طالبان از آن ولایت ها به بلخ فرار می کنند.
از سوی هم فرمانده پولیس ولایت بلخ می گوید در دو رویداد جداگانه بیش از 28 کیلوگرام موادمخدر نوع چرس و هیروئین را از مربوطات این ولایت کشف و ضبط گردیده و نیز عاملان آن را بازداشت شده اند.
موصوف بیان داشت: نیروهای مبارزه با موادمخدر فرماندهی پولیس ولایت بلخ 28 کیلوگرام موادمخدر که در یک عراده موتر نوع کرولا به گونه ماهرانه جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند و در پیوند به این رویداد دو نفر بازداشت شده اند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید