امروز مصادف با سه شنبه, 17 سرطان , 1399 , Tuesday, 7 July , 2020
کد مطلب : 5849 , ,
+
-

با فاسدترین کشور جهان آشنا شوید

زمان انتشار : دوشنبه, 12 دسامبر , 2016 , بخش : اخبار جهان, خواندنی ها

%d8%a7%d9%86%da%af%d9%84%d8%b3

ندای افغانستان: وب‌سایت انگلیسی ایندیپندننت به نقل از روبرتو ساویانو روزنامه‌نگار ایتالیایی راپور داد که کشور انگلیس فاسدترین کشور جهان است.
ساویانو دراین باره می‌گوید: اگر از شما پرسیده شود که فاسدترین کشور جهان چه مُـلکی است ، ممکن است که پاسخ شما افغانستان، یونان، نیجریا  یا ایتالیا باشد اما من به شما می‌گویم که فاسدترین کشور جهان کشور انگلیس است.

این روزنامه‌ نگار مشهور ایتالیایی که بیش از یک دهه وقت خود را صرف پژوهش درباره معاملات جنایی در حلقه‌های مافیایی گذرانده تصریح کرد: فساد کشور انگلیس ربطی به بروکراسی یا سازمان پولیس آن ندارد بلکه فساد این کشور مربوط به سرمایه مالی است.
ساویانو همچنین افزود: ایالت نیوجرسی و جزایر کیمن دروازه‌های دسترسی به سرمایه‌های جنایی در اروپا هستند و انگلیس تنها مُـلکی است که اجازه ورود سرمایه‌های جنایی به اروپا را می ‌دهد.

وی خطاب به مردم انگلیس ادامه می دهد: آگاهی از همین موضوع است که اکنون من درانگلیس هستم و هم اکنون شما را خطاب قرار می دهم چرا که می‌خواهم شما را از وضعیت کشورتان آگاه کنم، چرا که این امر به زنده گی همه شما و بالطبع حکومت کشورتان مربوط می‌شود.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید