امروز مصادف با پنج شنبه, 12 سرطان , 1399 , Thursday, 2 July , 2020
کد مطلب : 6097 , ,
+
-

از دختر فراموش شدۀ ترمپ چه خبر؟!

زمان انتشار : دوشنبه, 26 دسامبر , 2016 , بخش : خواندنی ها

تیفانی

روزنامه نگار و نویسنده ونیتی فر، اخباری جذاب درباره رابطه بین فرزندان ترمپ یعنی ایوانکا و تیفانی بیان کرده است.

به نقل از نیویارک مگزین، تیفانی ترمپ در کل زنده گی‌اش مورد هجوم خیل عظیم بی‌عدالتی‌های ناشی از دختر کوچک بودن در یک خانواده ثروتمند قرار گرفته است.

گفته می‌شود که تیفانی – یا به قولی دختر فراموش شده  ترمپ – بیشتر از هر کسی از خواهر ناتنیِ بزرگترش، ایوانکا الگوبرداری می‌کند. الیسون به قول یکی از دوستان تیفانی می‌نویسد: ایوانکا تمام خصوصیات مهم دونالد ترمپ مثل برند، شخصیت و حضور در اینستاگرام را دارد.

دوست تیفانی به سارا الیسون گفت: ایوانکا نه تنها نصیحت‌های سیاسی، رفتار با جنس مخالف و نصیحت‌های خواهرانه به خواهر کوچکترش [تیفانی] می‌دهد، بلکه در مورد نوع رنگ کالایش در مقابل کمره هم او را راهنمایی می‌کند. مثلا به تیفانی می‌گوید وقتی در مقابل کمره بر روی چوکی نشستی، پاهایت را روی هم بیندازی. همین اخیرا تیفانی که بین دوستانش به تیف معروف است، به خاطر لبسیرینی که ایوانکا پیشنهاد داده بود، از سرویس امنیتی خواست تا برای خرید آن لبسیرین همراهش بیایند.

آنچه از روایت سارا الیسون مشهود است این است که همیشه دونالد ترمپ خریدار مشاوره‌های ایوانکا بوده است اما تیفانی – که همراه مادرش مارلا میپلز در کالیفرنیا کلان شده – از امتیازات دیگر فرزندان ترمپ برخوردار نبوده است. مثلا وقتی که آن‌ها کوچکتر بودند و تیفانی می‌خواست که به کارت اعتباری والدینش دسترسی داشته باشد، ایوانکا واسطه می‌شد. ایوانکا در کتابش  کارت ترمپ می‌نویسد: پیش پدرمان رفتم و پیشنهاد دادم. او قصد داشت برای کریسمس تیفانی را با خرید یک کارت اعتباری و واریز پول ماهانه غافلگیر کنم.

الیسون از قول دوست تیفانی می‌نویسد: دونالد ترمپ ماهانه 500 دالر به تیفانی پول می‌داد، نه بیشتر. وقتی قرار بود که وند رستورانت را حساب کنیم، تیفانی حتی پول خوردی که باید پس می‌داد را هم حساب می‌کرد. ماهی فقط 500 دالر؟ خیلی بد است.

به قول دوست تیفانی، او آدم سخت کوشی است؛ خیلی اهل مطالعه است و میزانبانی‌اش تمامی ندارد. یک بار داشتیم برای بخش بچه پولدارهای مجله دو ژور عکس می‌گرفتیم، اما او به خاطر اینکه داشت بر روی یک مقاله کار می‌کرد دیر رسید.

الیسون در انتها می‌نویسد: از این حیث، همه ما تیفانی ترمپ هستیم و برای رسیدن به دونالد به ایوانکا نیاز داریم. بله، همه ما تیفانی ترمپ هستیم به استثنای اینکه نه حساب بانکی او را داریم و نه پدر مردم‌فریبش را و نه …، همین کافی است.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید