امروز مصادف با شنبه, 14 سرطان , 1399 , Saturday, 4 July , 2020
کد مطلب : 7508 , ,
+
-

ترمپ شکست خورد!

زمان انتشار : شنبه, 25 مارس , 2017 , بخش : مقاله

ترمپ

تصویب نشدن لایحه خدمات صحی پیشنهادی دونالد ترمپ، شکست بزرگی برای او محسوب می شود.

 

رأی گیری درباره لایحه خدمات صحی پیشنهادی دونالد ترمپ رییس جمهوری امریکا که قرار بود جایگزینی برای بیمه صحی دولت بارک اوباما باشد، منتفی شد. این لایحه نتوانست حمایت لازم را برای تصویب در کنگره جلب کند.

 

پس از آن که روشن شد ۲۱۵ رای لازم در میان جمهوری‌خواهان وجود ندارد، پل رایان، رییس مجلس نماینده گان و ترمپ رییس جمهور امریکا برای از دستور کار خارج کردن آن به توافق رسیدند.

 

ترمپ به واشنگتن پست گفت که تلاش ها برای اصلاح نظام بیمه صحی فعلا پایان یافته است. او در گفتگو با نیویارک تایمز گناه این شکست را به گردن دمکرات ها انداخته است. هر دو مجلس کنگره در کنترول جمهوری خواهان است.

 

ترمپ طی تبلیغات انتخاباتی وعده داده بود که بیمه صحی ارایه شده توسط بارک اوباما را لغو کند و این لایحه بیمه صحی بنا بود جایگزین آن شود.

 

بنا به راپور‌های مختلف بین ۲۸ تا ۳۵ نفر از نماینده گان جمهوری‌خواه علیرغم هشدار دونالد ترمپ مخالف لایحه بودند. برخی از آنان نگران از دست رفتن پوشش صحی عده‌ای از بیمه‌شده گان بودند و برخی هم می‌گفتند این لایحه به اندازه کافی با بیمه صحی ارایه شده در دولت بارک اوباما متفاوت نیست.

 

ترمپ ظاهرا به جمهوری خواهان هشدار داده بود که اگر به این پلان رای ندهند مجبور به همزیستی با اوباماکر – پلانی که اوباما و دمکرات ها در سال ۲۰۱۰ تصویب کردند – برای همیشه خواهند بود.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید