امروز مصادف با جمعه, 28 سنبله , 1399 , Friday, 18 September , 2020
کد مطلب : 9137 , ,
+
-

15 ماه حبس برای هتاک به زن مسلمان در انگلیس

زمان انتشار : چهارشنبه, 5 جولای , 2017 , بخش : اخبار جهان

به نقل از اینترنشنال بیزنس تایمز، مردی که حجاب یک زن مسلمان را در یک مرکز خرید در ساندرلند انگلیس از سرش درآورده بود، در محکمه به 15 ماه حبس محکوم شد.
محکمه اعلام کرد: پیتر اسکاتر با حمله به این زن مسلمان در ژوئیه سال گذشته در یک مرکز خرید در ساندرلند انگلیس، به او گفته است که تو مسلمانِ احمق در کشور من هستی.
بر اساس این راپور، مرد مهاجم خطاب به زن مسلمان گفته است: این حجاب لعنتی را در بیاور. من کشورم را پس می‌گیرم. اینجا انگلیس ماست. قوانین ما در آن حاکم است. این افراد با نقاب ها و حجاب‌هایشان آمده‌اند. من هر بار حجاب آنها را از سرشان می‌کشم.
اعلام حکم نهایی در دوسیه حمله این شخص به زن مسلمان، که با پسر 9 ساله‌اش به خرید رفته بود، تاکنون چندین بار به تعویق افتاده است؛ زیرا گفته می شود این مرد 56 ساله اهل ساندرلند بخاطر داشتن یک تومور سرطانی زیر زبانش تحت مراقبت‌های طبی قرار دارد.
زن مسلمان که هدف این حمله نژادپرستانه قرار گرفته بود، پس از آنکه متوجه شد این مرد سرطان دارد، از شکایت خود صرف نظر کرد و گفت نمی‌خواهد او را به زندان بیاندازد.
شبکه بی بی سی پیشتر اعلام کرده بود که زمانی که این شخص بازداشت شد ادعا کرد: شاید او (زن مسلمان) یک بم گذار باشد. گفته می شود پیتر اسکاتر علاوه بر گذراندن 15 ماه در زندان، باید 140 پوند هم جریمه نقدی به این زن مسلمان بپردازد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید