امروز مصادف با جمعه, 28 سنبله , 1399 , Friday, 18 September , 2020
کد مطلب : 9755 , ,
+
-

پوتین؛ رییس جمهوری محبوب است!

زمان انتشار : شنبه, 26 آگوست , 2017 , بخش : مقاله

طبق آخرین نظرسنجی انجام شده، بیش از ۸۰ فیصد مردم روسیه از عملکرد پوتین رضایت دارند.
به نقل از آژانس خبررسانی اینترفکس، بر اساس نظرسنجی انجام شده از سوی بنیاد سنجش افکارعمومی روسیه که روز گذشته نشر شد، اقدامات ولادیمیر پوتین در سمت ریاست جمهوری مورد تایید بیش از 81 فیصد از باشنده گان این کشور قرار دارد. این شاخص طی 3 ماه گذشته ثبات داشته است. تنها 11 فیصد از مردم از عملکرد رییس جمهوری شان ابراز نارضایتی کرده اند.
علاوه بر این 65 فیصد از سئوال شونده گان در این نظرسنجی گفته اند که اگر انتخابات ریاست جمهوری یکشنبه این هفته برگزار می شد، قطعا به ولادیمیر پوتین رای می دادند.
بر اساس این نظرسنجی، عملکرد دمیتری مدویدیف در سمت صدارت مورد رضایت 48 فیصد از مردم روسیه است، ضمن اینکه 51 فیصد از باشنده گان هم از عملکرد نخست وزیر، ناراضی هستند.
این نظرسنجی در تاریخ 20-19 آگست در 207 منطقه مسکونی در 73 منطقه فدراسیون روسیه انجام شده و در آن بیش از 3 هزار نفر مورد سئوال قرار گرفته اند.
تحقیقات مرکز تجزیه و تحلیل لیوادا سنتر نیز نشان داده است که ولادیمیر پوتین همچنان در راس لست سیاستمدارانی است که مردم روسیه به آنها اعتماد دارند. بیش از 58 فیصد باشنده گان گفته اند که به رییس جمهوری اعتماد کامل دارند. این بالاترین سطح اعتماد مردمی نسبت به وی از ابتدای سال جاری است. سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه با (30 فیصد) در جایگاه دوم و سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه با (28 فیصد) در مقام سوم قرار گرفته اند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید