امروز مصادف با پنج شنبه, 3 میزان , 1399 , Thursday, 24 September , 2020
کد مطلب : 10133 , ,
+
-

راز جوان ماندن مادرکلان ۷۰ ساله چیست؟! +عکس

زمان انتشار : شنبه, 30 سپتامبر , 2017 , بخش : خواندنی ها

کارولین هارتز تقریبا یکی از افرادی بود که معتاد بوره و شیرینی بود اما از ۳۰ سال پیش او تصمیم گرفت که از هر چیز سفید رنگ و شیرینی دوری کند و با انجام این کار به نتیجه باورنکردنی ای رسیده است.
مجله انترنتی فرهو ؛ شاید باورتان نشود اما این زن که عکسش را در زیر می بینید کارولین هارتز ۷۰ ساله است اما با هیکلی و صورتی که تقریبا زن هایی با نصف سن کارولین برای داشتنش رویاپردازی می کنند. ماجرا چیست او به سایت دیلی میل گفته است: اوایل برای من که معتاد به شیرینی بودم سخت بود اما کم کم به این نتیجه رسیدم که ایندوری از شیرینی یکی از مهم ترین عواملی است که می توانم با آن بدنم را سالم و هیکلم را در فورمه مناسب در هنگام بالا رفتن سنم نگه دارم او ادامه داد: هر وعده غذایی من شامل پروتئین است مخصوصا صبحانه که مهم ترین چیز است، این از ۳۰ سال پیش باعث میشد ولع من به شیرینی کم شود.
هر چیزی اندازه دارد! کارولین میگوید این مهم است که خودمان را از مواد و نوشیدنی هایی که دوست داریم محروم نکنیم اما باید حواسمان به اندازه مصرف هم باشد.

کارولین می گوید: وقتی که سن می رود بالا متابولیسم هم به هم اندازه به پایین می آید.این به آن معنی است که ما باید حواسمان به مواد غذایی باشد و انتخاب های درستی در مصرف داشته باشیم.
به گفته او خیلی مهم است که اندازه و نوع غذا چه هست و از مهم ترین فاکتورها در مصرف مواد غذایی از نظر او  آگاه بودن از چیزی که میخوریم” است.
شیرین کننده های طبیعی به جای بوره خانم هارتز به جای مصرف بوره از شیرین کننده های طبیعی (که به طور آزاد در بخش­های از گیاهان، میوه جات و محصولاتی که از میوه جات ساخته شده­ اند و در متابولیسم انسان تولید می­شود) استفاده می کند.
خواب هم مهم است کارولین هارتز می گوید علاوه بر رژیم غذایی و مصرف نکردن بوره، خواب هم نکته اساسی در سالم ماندن بدن است.
او در زنده گی اش پروگرام ۸ ساعت خواب در روز را برای تقریبا ۳۰ سال اجرا کرده است. او می گوید این باعث بازیابی و ریکاوری و همچنین جوان شدن بدن می شود. توصیه خانم هارتز به جوان ها کارولین در جمله آخر می گوید: برای همه خوشحال باشید و هیچ وقت به خاطر بالا رفتن سن ناراحت نباشید. سعی کنید نیمه پر گیلاس را ببینید.

 

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید