امروز مصادف با شنبه, 5 میزان , 1399 , Saturday, 26 September , 2020
کد مطلب : 10139 , ,
+
-

پایگاه‌های اسراییل در اریتره در تیررس راکت‌های یمنی

زمان انتشار : یکشنبه, 1 اکتبر , 2017 , بخش : اخبار جهان

معاون سخنگوی اردوی یمن تأکید کرد که پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی در اریتره در تیررس راکت‌های یمنی قرار دارد.
دگَروال عزیز راشد معاون سخنگوی اردوی یمن تأکید کرد جزایر دهلک و جزایر فاطمه که رژیم صهیونیستی در اریتره اجاره کرده و آنها را من‌حیث پایگاه‌های نظامی خود قرار داده است، در تیررس راکت‌های یمنی قرار دارد.
دگَروال راشد در مصاحبه با وبگاه المسیره با اشاره به اشتراک رژیم صهیونیستی در تجاوز علیه یمن، درباره همه احتمالات در صورت ایجاد تغییر و تحولات در وضعیت نظامی هشدار داد و افزود که سخنان اخیر عبدالملک الحوثی به منزله اعلام پیروزی نظامی استراتیژیک بود زیرا سخنان وی حاوی پیام‌های نظامی واقعا مهم درباره پیروزی مرحله‌ای و آتی فراتر از تصور دشمن است.
راکت‌‌های بحری در آینده بنادر واقع در اراضی اشغالی را هدف قرار خواهد داد.
دگَروال راشد در ادامه تصریح کرد که قوماندان انقلاب در سخنان خود تأکید کرد که بُرد راکت‌های بحری به بنادر عربستان و حتی برخی مواضع غربی در سواحل افریقا واقع در دریای سرخ می‌رسد و نیروی بحری توانسته است توان نظامی خود را به سطح منطقوی ارتقا دهد.
این مسئول نظامی یمن افزود که این معادله دشوار و غافلگیرکننده‌ای است و معادلات همه کشورهای قدرتمند از لحاظ مالی و سلاح‌های پیشرفته را به هم ریخته است.
وی در ادامه اشاره کرد که بُرد راکت‌های بحری در آینده تا حدی خواهد بود که به نزدیک بنادر واقع در اراضی فلسطین اشغالی می‌رسد و همین امر اعتماد مردمی به قوماندانان تقویت می‌کند و نشان می‌دهد که آنها گفته‌های خود را به عمل تبدیل می‌کنند.
دگَروال راشد همچنین تأکید کرد که قوماندانان یمن دائما به خداوند، خود و اردوی ملی و ملتشان اعتماد دارند و در نهایت نیز به پیروزی خواهند رسید.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید