امروز مصادف با یکشنبه, 30 سنبله , 1399 , Sunday, 20 September , 2020
کد مطلب : 10212 , ,
+
-

عروس ملکه انگلیس چقدر ثروت دارد؟

زمان انتشار : سه‌شنبه, 10 اکتبر , 2017 , بخش : خواندنی ها

یک پایگاه انترنتی بررسی ثروت خالص چهره های مشهور، میزان دارایی کیت میدلتون را تخمین زده است.
به نقل از پایگاه انترنتی اکسپرس؛ کیت میدلتون – دوشز کمبریج – یکی از شناخته شده ترین زنان جهان است. او من‌حیث همسر شاهزاده ویلیام به رغم عنوان سلطنتی از ثروت زیادی برخوردار نیست.
کیت در حال حاضر 35 سال دارد و به زودی فرزند سومش را به دنیا می آورد. پیش از ازدواج با شاهزاده ویلیام، او در شرکت خانوادگی خودشان کار می کرد و گاهی من‌حیث خریدار شرکت انگلیسی جیگسا فعالیت می کرد. او هیچگاه به دنبال استخدام در یک شرکت تجاری نبود و بیشتر اوقات خود را به پشتیبانی از موسسات خیریه می پرداخت.
پس از وصلت با خانواده سلطنتی انگلیس، پرنس چارلز –جانشین ملکه الیزابت و پدر شاهزاده ویلیام- هزینه های کیت را همانند دو پسرش بر عهده گرفت. این هزینه ها شامل کالا، آرایش، جواهرات، سفرها و… هستند و کیت نیز مجبور نیست برای تامین هزینه های خود از پس انداز و پول شخصی خود من‌حیث یکی از اعضای خانواده سلطنتی استفاده کند.
در اینجا این سوال پرسیده می شود که ثروت خالص کیت میدلتون چقدر است؟ ثروت شخصی دوشز کمبریج به صورت دقیق مشخص نیست. با این حال، پایگاه (Celebrity Net Worth) بررسی ثروت خالص چهره های مشهور، ثروت میدلتون را 7 ملیون و 600 هزار پوند تخمین زده است که با تکیه زدن پرنس چارلز به بستر سلطنت، ثروت کیت و ویلیام نیز سر به فلک خواهد کشید؛ چراکه آنها از سود کورنال -بخشی از اموال سلطنتی- نیز بهره مند می شوند. هم اکنون این سود به پرنس چارلز تعلق دارد.
ثروت کیت در حال حاضر، در مقایسه با دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله ملکه الیزابت بسیار اندک است. دفتر املاک سلطنتی انگلیس ارزش مجموع املاک تحت اختیار ملکه الیزابت 13 ملیارد و 100 ملیون پوند است که در سال 2016 حدود 328 ملیون و 800 هزار پوند درآمد داشته است.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید