امروز مصادف با سه شنبه, 8 میزان , 1399 , Tuesday, 29 September , 2020
کد مطلب : 10253 , ,
+
-

چرا حکومت توزیع تذکره‌های الکترونیکی را آغاز نمی کند؟

زمان انتشار : یکشنبه, 15 اکتبر , 2017 , بخش : مقاله

کارشناس مسایل سیاسی کشور می گوید که حکومت وحدت ملی بدلیل بسته شدن باب تقلب در انتخابات آینده از توزیع تذکره‌های الکترونیکی خودداری می‌کند.
احمد سعیدی کارشناس مسایل سیاسی کشورمان تصریح کرد: اداره توزیع تذکره‌های الکترونیکی کشور آماده گی توزیع این تذکره‌ها را دارد اما حکومت وحدت ملی به دلیل بسته شدن باب تقلب در انتخابات، تاکنون از توزیع آن جلوگیری کرده است.
وی تصریح کرد: دولت فکر می‌کند که اگر تذکره‌های الکترونیکی توزیع شود، امکان تقلب بسیار کاهش می‌یابد بنابراین از توزیع آنها خودداری می‌کند.
این کارشناس مسایل سیاسی افزود: اگر حتی تذکره‌ها نیز توزیع شوند، این کار بصورت محدود صورت خواهد گرفت زیرا دولت مسئول عدم توزیع آن است و نمی‌گذارد این عمل سراسری و همگانی انجام شود .
این در حالی است که ریاست اداره توزیع تذکره‌های الکترونیکی بارها از آغاز روند توزیع این تذکره‌ها خبر داده اما تاکنون اقدامی در این رابط انجام نشده است.
پیش از این نیز احزاب سیاسی از اعمال نفوذ در انتخابات کشور ابراز نگرانی کردند.
بشیراحمد ته‌ینج سخنگوی حزب جنبش اسلامی چندی پیش اعلام کرد که رهبران سیاسی درباره تلاش دولت برای اعمال نفوذ در انتخابات آینده اتفاق نظر دارند.
در پی افزایش و ابراز نگرانی احزاب سیاسی در این رابطه همایون محتاط رییس اداره توزیع تذکره‌های الکترونیک بار دیگر اعلام کرد که روند توزیع این تذکره‌ها از ماه آینده آغاز خواهد شد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید