امروز مصادف با چهارشنبه, 9 میزان , 1399 , Wednesday, 30 September , 2020
کد مطلب : 10277 , ,
+
-

مجتهد از حال و روز این روزهای بن سلمان می گوید!

زمان انتشار : سه‌شنبه, 17 اکتبر , 2017 , بخش : مقاله

کاربر معروف سعودی موسوم به مجتهد که اسرار خاندان حاکم در عربستان را فاش می کند، در تازه ترین توییت خود به تشریح اوضاع محمد بن سلمان و رابطه وی با امرای خاندان حاکم این کشور پرداخت.
به نقل از پایگاه خبری عربی ۲۱، مجتهد در تویتر خود نوشت: بن سلمان هنگام حمله به ارگ السلام در جده، در این ارگ حضور داشت اما به وی آسیبی نرسید.
وی افزود: ولیعهد عربستان به دلیل ترس از افزایش نارضایتی های خاندان حاکم در نوعی رعب و وحشت زنده گی می کند. تغییراتی که اخیرا در پیش گرفته روی اعتماد به نفس و تصمیم گیری های وی تاثیر گذاشته است.
کاربر سعودی افزود: ۹۵ فیصد از امرای حاکم خواهان بقای بن سلمان نیستند این در حالی است که پیش از این از وی حمایت می کردند. آنها از سیاست بن نایف اطمینان داشتند و مطمdن بودند که به سیاست پیشینیان خود در قبال خاندان حاکم، علما، قبایل و دیگر کشورها پابند است.
وی با اشاره به اینکه یکی از دلایل خشم خاندان حاکم سعودی از بن سلمان، موضوع شرکت نمسا و اموال خصوصی وی است، افزود: حساب های هیات علمای ارشد سعودی تحت کنترول کامل دولت این کشور درآمده است اما هیچ یک از آنها نسبت به این موضوع اعتراض نکرده اند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید