امروز مصادف با شنبه, 5 میزان , 1399 , Saturday, 26 September , 2020
کد مطلب : 10320 , ,
+
-

چرایی سفر شاهزاده گان عرب به پاکستان؛ شکار یا هوسرانی؟

زمان انتشار : شنبه, 21 اکتبر , 2017 , بخش : مقاله

حضور شاهزاده گان قطری و اماراتی و عربستانی و دیگر کشورها در پاکستان به بهانه شکار چند پرنده دلیل جدی‌تری دارد و آن این است که خوشگذرانی این شاهزاده گان با سو‌ءاستفاده‌های جنسی آنان تکمیل می‌شود.
به نقل از اکسپرس نیوز سفرجنجال برانگیز شاهزاده گان عرب حاشیه خلیج فارس به پاکستان که به بهانه شکار پرندگان کمیاب مانند تلور انجام می‌شد سال گذشته باعث شد طشت رسوایی اخلاقی آنان از بام رسانه‌های پاکستانی به زمین بیفتد.
مشکلات تا حدی زیاد شد که امسال نیروهای واکنش سریع ایالت پنجاب از تامین امنیت این شاهزاده گان امتناع کردند و پولیس این ایالت مجبور شده است نیروهای خود را برای این کار مستقر کند.
در حالی شاهزاده گانی چون شیخ خلیفه بن زاید و شیخ حمدان بن راشد می‌خواهند تا هفته آینده به پاکستان سفر کنند که آماده کردن مقدمات سفر آنان از مدت ها قبل آغاز شده است.
انعام ملک خبرنگار مطرح پاکستانی سال گذشته اعلام کرده بود: حضور شاهزاده گان قطری و اماراتی و عربستانی و دیگر کشورها در پاکستان به بهانه شکار چند پرنده دلیل جدی‌تری دارد و آن این است که خوشگذرانی این شاهزاده گان با سو‌ءاستفاده‌های جنسی آنان تکمیل می‌شود.
چرا باید شکار هوبره تا این اندازه مهم باشد؟ چرا این شکار برای شاهزاده گان عرب آنقدر اهمیت دارد؟ در حالی که اروپایی‌ها نیز علاقه فراوانی به شکار دارند، چرا آنان به پاکستان نمی‌آیند تا هوبره شکار کنند؟ راستی چرا شاهزاده گان برای شکار پرنده‌ای که گوشت آن چندان خاص هم نیست تا این اندازه هزینه می‌کنند؟ چرا آنها ملیاردها روپیه خرج می‌کنند تا به شکار تعدادی پرنده بپردازند؟
او که از طریق یکی از نیروهای خاص امنیتی و محافظان شخصی این شاهزاده گان به جزئیات کاملی دست پیدا کرده بود ادامه داد: پرسش من از تمام مردم پاکستان این است که آیا غیرت ما تا این حد تنزل کرده است که برای دریافت ویزه یک کشور عربی باید ناموس خود را حراج عده‌ای هوسران کنیم؟ آیا دیگر عزتی برای کشورمان باقی می‌ماند که بخواهیم به دیگر سرزمین‌ها سفر کنیم؟
این شاهزاده گان اتباع کشورهایی هستند که از یک شهر پاکستان کوچکتر است. ما مدعی قدرت هستوی استیم! ولی اینک در دفاع از ناموس خود ناتوانیم.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید