امروز مصادف با پنج شنبه, 3 میزان , 1399 , Thursday, 24 September , 2020
کد مطلب : 10733 , ,
+
-

دستگیر شدن ۴ شاهزاده قطری در پاکستان

زمان انتشار : شنبه, 2 دسامبر , 2017 , بخش : اخبار جهان

پاکستان ۷ تن از جمله ۴ شاهزاده قطری را به جرم شکار غیر مجاز پرندگان کمیاب در سرحد این کشور با افغانستان دستگیر کرد.
به نقل از ای آر وای نیوز، نیروهای پولیس پاکستان، هفت شکارچی غیر مجاز از جمله چهار شاهزاده قطری را در منطقه نوشکی دستگیر کرد.
گفته می‌شود این افراد بدون دریافت مجوز قصد شکار پرندگان کمیاب را در این منطقه داشتند و نیروهای محلی پس از آگاهی، آنان را دستگیر کرده‌اند.
پولیس محلی اعلام کرده است: این شکارچیان کاملا مجهز بوده و پرندگان شکاری نیز همراه داشته‌اند که از آن برای شکار پرندگان کمیاب استفاده می‌شود.
راپورها حاکیست در جریان دستگیری این شاهزاده گان قطری تبادل آتش مختصری میان نیروهای امنیتی و شکارچیان صورت گرفته و یک نفر زخم  برداشته است.
دستگیری این شاهزاده گان در حالی صورت می‌گیرد که مردم پاکستان از ورود آنان به کشورشان خشمگین بوده و خواستار عدم صدور مجوز شکار پرندگان کمیاب برای شاهزاده گان کشورهای عربی شده‌‌اند.
محکمه پاکستان به سروزیر ایالت پنجاب ده روز فرصت داده تا در خصوص صدور مجوز شکار توضیحات لازم را ارایه کند .
حمد بن جاسم شاهزاده جنجال آفرین قطری که با نوشتن نامه از نواز شریف در دوسیه فساد اقتصادی حمایت کرده بود هفته گذاشته وارد پاکستان شده و برای دریافت مجوز شکار پرندگان کمیاب اقدام کرد.
این درحالیست که سال گذشته رسانه‌ها اعلام کردند این شاهزاده گان علاوه برشکار پرندگان، فساد اخلاقی نیز دارند و همین موضوع سبب خشم مردم پاکستان شد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید