امروز مصادف با چهارشنبه, 9 میزان , 1399 , Wednesday, 30 September , 2020
کد مطلب : 10835 , ,
+
-

8 روز دیگر جهان نابود خواهد شد! +عکس

زمان انتشار : جمعه, 15 دسامبر , 2017 , بخش : خواندنی ها

دانشمندان هندی در جدیدترین پیش بینی خود مدعی شدند یک ویروس فضایی ناشناس، بشریت را در 23 دیسِمبر نابود خواهد کرد.
دانشمندان هندی مدعی شدند ویروسی فضایی ۲۳ دیسِمبر، بشریت را نابود خواهد کرد. دانشمندان هندی در جدیدترین پیش بینی خود مدعی شدند یک ویروس فضایی ناشناس، بشریت را در 23 دیسِمبر نابود خواهد کرد.
اسپوتنیک در راپور خود به نقل از پایگاه روسی VladTime آورده است دانشمندان شهر دهلی هند اعلام کرده اند پایان جهان همین ماه دیسِمبر سال جاری عیسوی خواهد بود. این دانشمندان گفته اند علت نابودی بشریت ویروسی پیچیده است که 23 دیسِمبر از سوی جسمی فضایی بر روی کره زمین نشر می شود و به سبب مریضی که از سوی این ویروس نشر یافته، تمامی بشریت ظرف یک هفته نابود خواهد شد. آنها شیوه انتقال عفونت از یک شخص به شخص دیگر را اعلام نکردند.
طبق اعلام این پایگاه، دانشمندان به تازه گی شئ پیچیده ای را در فضا مشاهده کردند که در پایگاه های داده ای ناسا موجود نیست و از همین رو احتمال می رود این جسم ویروسی مرگبار را به روی زمین آورد که سبب نابودی تمامی اشکال حیات بر روی زمین شود.
اظهارات دانشمندان هندی در حالی مطرح می شود که پیشتر نیز شماری از رسانه ها اعلام کرده بودند پایان جهان طبق جنتری مایاها در 2012 نیست و فهم پیش بینی مایاها درست صورت نگرفته است؛ بلکه جهان در 2017 پایان می یابد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید