امروز مصادف با سه شنبه, 8 میزان , 1399 , Tuesday, 29 September , 2020
کد مطلب : 10962 , ,
+
-

تحفه جالب رییس جمهوری روسیه به یک پسر ۱۳ ساله

زمان انتشار : یکشنبه, 31 دسامبر , 2017 , بخش : خواندنی ها

ولادیمیر پوتینبرای یک پسر ۱۳ ساله روس که با تازه گی چندین عمل به خاطر سرطان مغز انجام داده است، یک تحفه خاص که آرزوی این پسربچه بود خریداری کرد…
به نقل از اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه، به پسری از قریه ی پریلوکی که از سرطان مغز رنج می‌برد یک کمپیوتر اهدا کرد.
سرگئی تیموفیف پسری 13 ساله که از سرطان مغز رنج می برد، بعد از اینکه چندین عملیات جراحی روی او انجام شد، بعد از آخرین عمل او احساس کرد که حالش بهتر و رو به بهبود است و می خواست که مهارت های لازم را یاد بگیرد.
چند وقت پیش تولد سرگئی بود و او خیلی دلش می خواست که برای تولدش یک کمپیوتر تحفه بگیرد. ولی خانواده او به خاطر اینکه تمام پولهایشان را برای تداوی او پرداخت کرده بودند دیگر پولی نداشتند که بتوانند خواسته او را برآورده کنند.
مادر سرگئی تصمیم می‌گیرد که این آرزوی پسرش را برای رییس جمهوری روسیه مطرح کند. او بعد از تشریح شرایط پسرش می‌نویسد که پسرش خیلی اجتماعی است و دوستان زیادی دارد. و اکنون نیاز دارد که توسط دوستانش حمایت شود ولی وسیله ارتباطی ندارد تا بتواند با آنها ارتباط برقرار کنند و این دوران را به راحتی پشت سر بگذارد.
بعد از این درخواست از طرف ریاست جمهوری به این پسر یک عدد کمپیوتر تحویل داده می‌شود. مادر سرگئی گفت که پسرش بعد از دیدن کمپیوتر و بر آورده شدن آرزویش از خوشحالی گریه کرد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید