امروز مصادف با چهارشنبه, 9 میزان , 1399 , Wednesday, 30 September , 2020
کد مطلب : 10975 , ,
+
-

میل جنسی با گیاه خواری بیشتر می شود یا گوشت خواری؟

زمان انتشار : سه‌شنبه, 2 ژانویه , 2018 , بخش : خواندنی ها

برای روشن تر شدن مسئله بهتر است سوال کنیم که میل جنسی و رابطه زناشویی افراد با رژیم گیاه خواری بیشتر است یا گوشت خواری ؟ مطمئنا گیاهخواری و گوشتخواری تاثیر مستقیم در این مورد دارد.
می دانید که میل جنسی و توانایی برقراری رابطه زناشویی موفق ارتباط مستقیم با تغذیه و سبک زنده گی دارد، در میان دهها سوال مطرح شده در این زمینه به بحث خاصی خواهیم پرداخت و آن هم تاثیر گیاه خواری و گوشت خواری بر میل جنسی است که در ادامه در مورد آن خواهیم گفت.
به راپور دیلی میل آمار نشان می دهد افرادی که رژیم گیاه خواری دارند نسبت به دارندگان رژیم گوشت خواری کمتر در طول هفته رابطه زناشویی را تجربه می کنند. دارندگان رژیم گیاه خواری که تاکیید بر سبک زنده گی سالم دارند از قرار معلوم مورد مهمی که مربوط به مسایل جنسی است را نادیده می گیرند برای تایید این گفته دیلی میل نتیجه مطالعات و بررسی ها را نشر کرد که براساس آن 46 فیصد از افرادی که در رژیم خود از گوشت و پروتئین های حیوانی استفاده می کردند رابطه زناشویی مرتب و مداوم دارند در حالیکه این آمار بین دارندگان رژیم گیاه خواری تنها 16 فیصد است. در حقیقت میل جنسی و برقراری رابطه زناشویی بین گیاهخواران 30فیصد کمتر از دارندگان رژیم گوشت خواری است. این آمار و نتایج بعد از مطالعات روی 2000 نفر در بریتانیا بدست آمده است.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید