امروز مصادف با چهارشنبه, 9 میزان , 1399 , Wednesday, 30 September , 2020
کد مطلب : 11091 , ,
+
-

زن بیوه جوان بعد از یکسال فهمید نامزادش پسر نبوده! + تصاویر

زمان انتشار : دوشنبه, 15 ژانویه , 2018 , بخش : خواندنی ها

زن بیوه بعد از جدا شدن از همسرش با یک فرزند زنده گی جدیدی آغاز کرده بود که با پسری جوان آشنا شد ، پسری که بعد از مدتی دوستی دختر بودنش لو رفت.
وانگ ژی 41 ساله مادر یک فرزند اهل ژیجانگ چین یک سال بعد از آنکه با مردی جوان تر از خود آشنا شده بود متوجه شد که فریب خورده و فردی که قصد داشت در آینده نزدیک با او ازدواج کند دختر جوانی بود با ظاهر و کالای مبدل که مدتها او را فریب داده بود. وانگ سال گذشته از همسر سابقش جدا شد و با تنها فرزندش زنده گی می کرد تا اینکه مدتی بعد با پسر جوانی آشنا شد و آشنایی آنها به دوستی ادامه پیدا کرد و در نهایت آنها تصمیم گرفتند تا با هم برای آینده تصمیم بگیرند و حتی در مورد ازدواج برنامه ریزی کنند اما این برنامه ریزی ها فریب بود و دختر جوان با تغییر چهره خود را شبیه پسر کرده و این رابطه را ادامه می داد.
وانگ می گوید در مدت این یک سال موردی پیش نیامد که من به پسر نبودن او مشکوک شوم چرا که ملاقات ما زیاد نبود و بیشتر از طرق چت و تلیفونی با هم ارتباط داشتیم تا اینکه برای صحبت با والدینش به محل زنده گی او رفتم و آنجا متوجه شدم که فریب خورده ام، پدر و مادرش به من گفتند که او دختری دروغگوست و با این روش زنان و دختران دیگر را فریب می دهد.

 

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید