امروز مصادف با جمعه, 4 میزان , 1399 , Friday, 25 September , 2020
کد مطلب : 11139 , ,
+
-

تنبیه بیرحمانه مادر چینایی + تصاویر

زمان انتشار : یکشنبه, 21 ژانویه , 2018 , بخش : خواندنی ها

تصاویری که از این رفتار زشت و طفل آزاری در فضای مجازی نشر شد هجوم پیام ها به سمت پولیس منطقه را به همراه داشت…
متاسفانه رفتار بیرحمانه والدین نسبت به فرزندانشان در سالهای اخیر موجب بروز حوادث تلخی شده و بارها با واکنش تند کاربران شبکه های اجتماعی همراه شده مثل مادر چینایی که ادعا کرد 3 روز است فرزندش را با دستان بسته به عقب موترسایکل بسته و روی سَرَک می کشد تا درسی به او بدهد فراموش نشدنی.
اطفال و کلانسالان در سَرَک های گوشه ای از چین شاهد رفتار بیرحمانه مادری با فرزندش بودند ، مادری که پسر خود را با دستان بسته به عقب موترسایکل وصل کرده و چند روزی است او را روی سَرَک می کشاند تا به گفته ی خودش درسی به او بدهد. تصاویر جنجال برانگیز و ناراحت کننده که به سرعت و برای اطلاع رسانی به نیروهای مسئوول در فضای مجازی پخش شد .

یکی از رهگذران شاهد این ماجرای خشم برانگیز نتوانست خود را کنترول کند و برای نجات طفل دست به کار شد اما با مقاومت مادر روبرو گشت ؛ در همین درگیری لفظی بود که زن چینایی به افرادی که قصد کمک به پسرش را داشتند گفت می خواهد فرزندش را ادب کند و درس بزرگی به او بدهد برای همین است که 3 روز پی در پی چنین رفتار و تنبیهی را اجرا می کند.

طفل به دلیل دردی که از کشیده شدن روی سَرَک احساس می کند آرام و بی صدا گریه می کند و همین موجب خشم شاهدان است .ویدیو و تصاویری که از این رفتار زشت و طفل آزاری در فضای مجازی نشر شد هجوم پیام ها به سمت پولیس منطقه را به همراه داشت.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید