امروز مصادف با چهارشنبه, 9 میزان , 1399 , Wednesday, 30 September , 2020
کد مطلب : 11182 , ,
+
-

سرنوشتی شوم در انتظار نواز شریف

زمان انتشار : شنبه, 27 ژانویه , 2018 , بخش : اخبار جهان

رهبر حزب مردم در ایالت پنجاب پاکستان آینده نواز شریف را پیش بینی کرد…
به نقل از ای آر وای نیوز، قمر زمان کائره با انتقاد از عملکرد برادران شریف گفت: پیش از برگزاری انتخابات آتی، نواز شریف به زندان خواهد افتاد و شهباز شریف مجبور است پاسخگوی فساد اقتصادی خود باشد.
رهبر حزب مردم در ایالت پنجاب افزود: تمام خاندان نواز شریف شریک جرم فساد اقتصادی او استند ولی او برای سرپوش گذاشتن بر آن و اشتراک در انتخابات پاکستان، به مردم دروغ می‌گوید.
وی تاکید کرد: مستندات کافی علیه شهباز شریف نیز وجود دارد و سازمان بازرسی پاکستان عرصه را بر سروزیر ایالت پنجاب نیز تنگ خواهد کرد.
کائره گفت: دولت ایالت پنجاب به بهانه اجرای پلان‌های مختلفی مانند غذای ارزان، مسکن همگانی و.. رقم‌های هنگفتی را اختلاس کرده که باید حساب آن‌ها را پس بدهد و به خزانه مالی بازگرداند.
وی افزود: کشورهای زیادی متحد شده‌اند تا پاکستان را تضعیف کنند و برای بهبود شرایط و اوضاع باید حزب مردم را روی کار آورد.
هم زمان با نزدیک شدن انتخابات آتی پاکستان، تنش‌های سیاسی و انتخاباتی اوج گرفته و رقابت اصلی بین سه حزب نواز شریف، مردم و تحریک انصاف شکل گرفته است.
از سوی دیگر نواز شریف با فراخواندن طرفدارانش تلاش می‌کند تا با برگزاری اعتراضات سراسری خود را بی‌گناه نشان داده و چانس خود را در انتخابات آتی افزایش دهد.
رد صلاحیت شدن نواز شریف توسط ستره محکمه پاکستان و پس از شکایت عمران خان باعث شده تا تحریک انصاف جایگاه مناسبی داشته باشد و به پیروزی در انتخابات بیش از سایرین امیدوار باشد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید