امروز مصادف با جمعه, 4 میزان , 1399 , Friday, 25 September , 2020
کد مطلب : 11198 , ,
+
-

زن 39 ساله کوریایی، 54 بار ازدواج کرده است!!! + تصاویر

زمان انتشار : دوشنبه, 29 ژانویه , 2018 , بخش : خواندنی ها

ازدواج های عجیب از ایالات مختلف نام زن دورگه ی جوان را سر زبان ها انداخت ، این زن 54 شوهر دارد و برای واکنش به اجبار والدینش دست به چنین اقدام عجیبی زده است.

ریکورد عجیب و غریب زن جوان دو رگه کوریایی- امریکایی برای همه زنان دنیا جالب است ، خانمی که در عرض 9 سال 53 بار ازدواج کرده است.
ماریا یوآن بعد از فشارهای پدر و مادرش برای ازدواج با مردی اهل کوریا دست به کاری عجیب زد و طی 9 سال با 54 نفر ازدواج کرد، ازدواج هایی که در 50 ایالت امریکا انجام شد و او علاوه بر ازدواج با مردان با ارواح نیز قرارداد زناشویی بست تا به این ریکورد خاص برسد.
او بعد از ازدواج با یک پیشخدمت رستورانت تصمیم گرفت این راه را ادامه دهد و از یکی از دوستانش درخواست کرد تا از تمامی مراسم ازدواج او عکسبرداری و فلمبرداری کند تا بتوانم سند تصویری آن را داشته باشم .
پدرم مخالف چنین رفتار من بود اما مادرم به طنز می گفت ازدواج تو مثل یک کمان رستم است چرا که از هر ایالت مردی با رنگ و شکل متفاوت برای ازدواج انتخاب کرده ای.او در تمامی مراسم ازدواجش کالای سنتی کوریایی برتن دارد و با یک شکل من‌حیث عروس حضور دارد در حالیکه داماد های مراسم کاملا با هم متفاوت هستند. نخستین همسر او پیشخدمت یک رستورانت بود که ماریا از او خواستگاری کرد. او در هر ایالت بر اساس قوانین آنجا ازدواج می کرد و هر ازدواج با مراسم متفاوتی برگزار می شد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید