امروز مصادف با دوشنبه, 31 سنبله , 1399 , Monday, 21 September , 2020
کد مطلب : 11250 , ,
+
-

زنی پس از 26 سال راز خود را افشا کرد! +عکس

زمان انتشار : یکشنبه, 4 فوریه , 2018 , بخش : خواندنی ها

زنی که بعد از سالها راز پنهان زنده گی خودش را مخفی کرده بود و از شهر خود پنهان گشته بود، بالاخره راز خود را برای پسرش برملا ساخت!
زن چینی بعد از سالها راز پنهان زنده گی خودش را با پسر جوانش در میان گذاشت و اعتراف کرد که او مادر واقعی اش نیست و سالها پیش او را از مادر واقعی اش دزدیده است.
زن جوان یک روز برای همیشه ناپدید شد و هم زمان با این اتفاق زوج جوان پسر یک ساله ی خود را گم کردند ، اتفاقی که مدتها پولیس را درگیر تحقیقات و بررسی های دقیق کرد اما بی نتیجه باقی ماند و حالا بعد از 26 سال در شهری دیگر مادر 48 ساله یک پسر 27 ساله خود را من‌حیث مجرم به اداره پولیس معرفی کرد .
ژیائوپینگ 48 ساله با افشای راز قدیمی به پسر جوان خود گفت که او مادر واقعی اش نیست و در حقیقت او را از پدر و مادر واقعی اش سالها پیش دزدیده است .
این زد در اعترافات خود به پولیس گفت: بعد از از دست دادن 2 فرزندم در دوران طفلی شان متوجه شدم که دیگر نمی توانم بچه دار شوم برای همین نقشه ای طراحی کردم تا برای فرزندی سالم داشته باشم، من‌حیث نرس وارد خانه ی زوج جوانی شدم و مدتی در آنجا از طفل نگهداری کردم تا بالاخره موفق به جلب اعتمادشان شدم تا در یک فرصت مناسب طفل را که پسربچه ای 1 ساله بود دزدیده و با خود به شهر دیگری ببرم. با کارت شناسایی جدید و با مشخصاتی کاملا غیرواقعی در جای دیگری زنده گی خود را آغاز کردم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم واقعیت را به او بگویم.
لیو پسری که حالا 27 ساله است در واکنش به افشای این راز گفت: برایم مهم نیست که سالها پیش چه اتفاقی افتاده است و این زن مادر واقعی من نیست، او برای من بهترین مادر دنیا بوده و هست در حدی که نمی توانم این ماجرا را باور داشته باشم. رفتار او با من تمام این سالها مثل یک مادر مهربان و فداکار واقعی بود وحالا گر پدر و مادر واقعی من شناسایی شوند باز هم نمی توانم او را ترک کنم.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید