امروز مصادف با دوشنبه, 31 سنبله , 1399 , Monday, 21 September , 2020
کد مطلب : 11265 , ,
+
-

پسرانی که ملکه زیبایی شدند + تصاویر

زمان انتشار : سه‌شنبه, 6 فوریه , 2018 , بخش : خواندنی ها

در این مطلب عکس هایی از پسرانی که آرایش دخترانه کردند و شبیه به دختران شدند و در مراسمی من‌حیث زیباترین ملکه انتخاب شدند را مشاهده می کنید…
 

دختری که از میان 4 هزار دختر دیگر من‌حیث ملکه زیبایی و زیباترین دختر قزاقستان انتخاب شد، در اصل پسر بود!
ارینا که در بین 4000 اشتراک کننده من‌حیث ملکه زیبایی در قزاقستان انتخاب شد بعد از فاینل اعلام کرد که نام اصلی اش ایلی بوده و پسر است. دختری که از میان 4 هزار دختر دیگر من‌حیث زیباترین دختر قزاقستان انتخاب شد، در اصل پسری بود که با گریم دخترانه توانسته بود، حتی داوان را نیز فریب دهد!

از آنجا که این لیسه پسرانه است، لقب ملکه زیبایی به یک پسر تعلق می گیرد! هر ساله، زیباترین متعلم لیسه کومبانا در توکیو-جاپان تاج ملکه زیبایی را بر سر می گذارد. این مسئله گرچه در نگاه اول عجیب به نظر نمی رسد ولی از آنجا که این لیسه پسرانه است، لقب ملکه زیبایی به یک پسر تعلق می گیرد!

مسابقه زیبایی که بخشی از جشن های روز فرهنگ را در بر می گیرد هر ساله در مکاتب سراسر جاپان برگزار می شود. این جشنواره در طی سه روز آخرهفته ، با تزئینات، اجرای موسیقی، پخش فلم و حتی نمایش خانه های تسخیرشده در مکاتب انجام می شود.

در طی چند سال گذشته لیسه کومبانا یکی از اولین رقابت های زیبایی در نوع خود را برای پسران در این مکتب برگزار می کند و متعلمان موهای خود را با انواع ستایل ها می آرایند، کلاه مویی گذاشته و آرایش می کنند و حتی پیراهن و دامن می پوشاند و داوران آنها را بر طبق آنکه کدام یک از آنها بیشتر توانسته ظاهر و رفتار یک دختر بانمک را پیدا کند، انتخاب می کنند.

برخی از این اشتراک کننده ها آنچنان به طور متقاعد کننده ای زنانه می شوند که حتی می توانند با مودل های زن رقابت کنند. آنها به طور بی نقصی کالا های زیبای دخترانه پوشیده و اکسسوارهای هماهنگ با آن را اضافه می کنند و حتی عده کمی از آنها برای برنده شدن، لبخندهای خجالتی به داوران می زنند.

همچنین مشخص شده این لیسه که در سال 1950 ساخته شده، یکی از معتبرترین مکاتب توکیوست و اخیرا نیز از سوی وزیر معارف جاپان من‌حیث لیسه فوق علمی ملقب شده است، چرا که شمار زیادی از متعلمان این مکتب هر ساله در پوهنتون های بسیارعالی توکیو قبول می شوند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید