امروز مصادف با جمعه, 4 میزان , 1399 , Friday, 25 September , 2020
کد مطلب : 11281 , ,
+
-

زن مقبول 50 ساله که مثل یک دختر 20 ساله است + تصاویر

زمان انتشار : جمعه, 9 فوریه , 2018 , بخش : خواندنی ها

این زن 50 ساله که با دختر 20 ساله اشتباه گرفته می شود، رازهای جوان ماندن خود را فاش کرد.
 

برنده جایزه ملکه جوانی و شادابی در جاپان رسیده به خانمی 50 ساله که همه جا او را یک دختر 20 ساله تصور می کنند چرا که او بیش از آنچه تصور کنید جوان است و این در تصاویری که در ادامه این بخش مشاهده می کنید به خوبی دیده می شود.
ماساکو میزوتانی متولد سال 1968 و یک خانم 50 ساله است اما این واقعیتی غیرقابل باور است چرا که جوانی چهره و شادابی پوست او به هیچ وجه سن واقعی اش را نشان نمی دهد.

چند سال پیش زمانی که او 47 سال داشت تصاویرش درغالب یکی از پربازدیدترین مطالب در فضای مجازی نشر شد ولی آن زمان تنها عکس بود و او هیچ صحبتی در این مورد انجام نداده بود ولی حالا در دهه 5 زنده گی اش در مورد رازهای جوان ماندن خود می گوید.
ماساکو می گوید: رژیم گیاهخواری منظمی دارم و هرگز به سمت الکول و سگرت نرفتم، تا حد امکان در معرض نور آفتاب قرار نمی گیرم چرا که از عوارض آن به خوبی مطلع استم.

در مورد رژیم غذایی ام باید اضافه کنم که روزانه 4 وعده سبک میخورم تا تناسب اندام خود را حفظ کنم.
او در توضیحاتی که در صفحه فیس بوک خود نشر کرد نوشت : هر روز ورزش می کنم و خواب کافی برایم اهمیت قابل توجهی دارد ؛ میوه ، شیر ، مغزهای بادام و جوز و سبزیجات سبز برگ اصلی ترین بخش های پروگرام غذایی من هستند.

ورزش و مراقبت های طب سنتی از پوست را نیز هر روز انجام می دهم به طوریکه گاهی در یک روز 5 ساعت برای تهیه و استفاده از ماسک های گیاهی زمان صرف می کنم.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید