امروز مصادف با شنبه, 5 میزان , 1399 , Saturday, 26 September , 2020
کد مطلب : 11294 , ,
+
-

واقعیتی باورنکردنی درباره ولادیمیر پوتین + عکس

زمان انتشار : یکشنبه, 11 فوریه , 2018 , بخش : خواندنی ها

یکی از قدرتمند ترین مردان دنیا قانون متفاوتی برای خود دارد…
ولادیمیر پوتین من‌حیث یکی از قدرتمند ترین مردان دنیا قانون متفاوتی برای خود در زمینه استفاده از تکنالوژی و انترنت دارد ، موبایل پوتین و صفحه اجتماعی او در اینستاگرام ؟ هرگز !
ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه و قدرتمند ترین مرد جهان به راپور فوربس در سال گذشته به سبک خاص خودش در این دنیای غرق در تکنالوژی زنده گی می کند ، سبکی متفاوت و البته منحصربه فرد در زمینه استفاده از گوشی موبایل و انترنت.
بعد از آنکه سال گذشته ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه اعلام کرد هیچ تمایلی به حضور و اشتراک در شبکه های اجتماعی ندارد این بار در واکنش به سخنان میخاییل کوالچوک، مدیر مؤسسه تحقیقات ملی خروشچف که گفته بود امروزه همه مردم تلیفون هوشمند دارند، گفت که او هرگز چنین وسیله ای نداشته و در حال حاضر هم ندارد.

پوتین 65 ساله پیش از این در سال 2005 هم گفته بود که گوشی موبایل و تلیفون همراه ندارد، مسئله ای که برای همه عجیب بود و البته غیرقابل باور که فردی با چنین موقعیت و قدرتی از گوشی موبایل استفاده نمی کند.
او که برای انتخابات ریاست جمهوری 18 مارچ آینده هم داوطلب شده است، سال 2017 در دیدار با جمعی از جوانان کشورش گفته بود که بعد از اتمام کارهای روزانه اش که اغلب دیر وقت است، ترجیح می دهد به جای استفاده از اینستاگرام به رختخواب رفته و استراحت کند. در بخشی از صحبت های پوتین حضور پررنگ کارکنان دولت او در اینستاگرام مطرح شد که او گفت: بله کارکنان دولت من ساعت ها در اینستاگرام حضور دارند اما من به هیچ وجه تمایلی برای استفاده از انترنت و شبکه های اجتماعی ندارم.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید