امروز مصادف با جمعه, 4 میزان , 1399 , Friday, 25 September , 2020
کد مطلب : 11358 , ,
+
-

زنی که 11 روز در قبر زنده ماند + تصاویر

زمان انتشار : یکشنبه, 18 فوریه , 2018 , بخش : خواندنی ها

شنیده شدن صدا از قبر زن جوانی که حدود 11 روز پیش گواهی فوتش ثبت شده بود تبدیل به خبری جنجالی شد، زن بینوا تمام این روزها برای کمک فریاد می زد.

خبر جنجالی و ناراحت کننده از ماجرای دفن زن جوان در یکی از قبرستان های شمال برازیل را فاش کرد ، ماجرایی که با زنده به گور شدن ارتباط داشت .
صدا فریادهای مداومی که از قبر روسانگلا 37 ساله به گوش می رسید در نهایت مسوولان را راضی به نبش قبر کرد. ویدیوی جنجالی از نبش قبر این زن در فضای مجازی نشر شد، ویدیوی که از لحظات باز کردن تابوت زن بینوا و اثبات زنده به گور شدن او خبر می داد.

به گزاری آژانس خبررسانی ها: مردان تابوت سنگینی را از داخل قبر یک زن خارج می کنند اما چرا ؟ دلیل نبش قبر چه بود؟
تصاویری از نبش قبر و خارج کردن تابوت یک زن بعد از شنیده شدن صداهای پی در پی از گور او

زن جوان برازیلی که بعد از دفن او بارها صدایش از داخل قبر شنیده شده بود بالاخره از تابوتی که او را زنده زنده داخل آن گذاشته بودند خارج شد اما درست زمانی که او چند دقیقه ای قبل از آن از دنیا رفته بود.
صدای فریاد این زن از داخل قبر توسط چندین نفر شنیده شده بود اما بسیاری با تصور خیالاتی شدن آن را نادیده گرفتند تا اینکه در نهایت صدای فریاد با صدای ضروبات به بدنه ی تابوت همراه شد و آنها مطمین شدند که داخل قبر یک انسان زنده دفن شده است.
بعد از راپور وضعیت مسوولان فورا برای نبش قبر مجوز صادر کردند و قبر زن بینوا باز شد اما دیگر چاره ای نداشت.
خون ریزی های دست و بدن جسد زن به دلیل ضروباتی که به تابوت وارد کرده بود ثابت کرد که فریادها و صداهای شنیده شده همه واقعی بودند و او تلاش می کرد تا راه نجاتی پیدا کند.
براساس اسناد تایید فوت و اجازه دفن زن 37 ساله 11 روز زنده داخل تابوت و درون قبر بوده ، بدن زن بینوا هنگام نبش قبر کاملا گرم بود و به گفته داکتران تنها چند دقیقه از مرگ او می گذشته است.

زنده بودن او هنگام مرگ یا بهتر بگوییم زنده زنده دفن شدن او کاملا ثابت شد چرا که بدن زن کاملا گرم بود و وضعیت او با وضعیتی که هنگام دفن قرار گرفته بود کاملا متفاوت بود که نشان از حرکات زن بعداز دفن داشت.
 

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید