امروز مصادف با سه شنبه, 1 میزان , 1399 , Tuesday, 22 September , 2020
کد مطلب : 11366 , ,
+
-

دامادی که زن بود!! + عکس

زمان انتشار : دوشنبه, 19 فوریه , 2018 , بخش : خواندنی ها

این داماد هندی در حقیقت زنی بود که با نقشه ای کثیف دختر جوان را برای ازدواج فریب داده بود…
در کشور پر از عجایب هند مردها اغلب برای جهیزیه همسر آینده شان با او ازدواج میکنند تا صاحب اموالی شوند ، این ایده ی غیرانسانی که سالیانه جان چندین زن جوان را درین کشور می گیرد این بار برای یک زن انگیزه جرم شد ، زنی که خود را مرد جا زده بود تا با زنان ساده لوح ازدواج کند.
موردی عجیب به پولیس هند راپور شد، موردی در مورد فریب زنان برای تصاحب جهیزیه و اموال پدری آنها. به راپور odditycentral کریشنا سن به مدت 4 سال در نقش یک مرد جوان زنده گی کرد و توانست 2 زن را به نیت دروغین ازدواج فریب دهد.
او برای اولین بار در سال 2013 با کوتاه کردن موهایش و تغییر ظاهر و کالا خود را شبیه مردان کرد و کم کم تبدیل به فردی شد که در کوچه و سَرَک کسی نمی توانست متوجه جنسیت دروغین او شود.
این تغییر ظاهر ایده ای شد برای فریب زنان، زنانی که از طریق فضای مجازی شکار می شدند. او حتی نام و نشان خود راتغییر داد تا بالاخره موفق شد با زنی وارد دوستی شود و او را راضی به ازدواج کند اما بعد از گذشت مدتی زن که به رفتار او مشکوک شده بود قرار ازدواج با او را به هم زد اما این اتفاق مانع از ادامه جرم کریشنا نشد.
سالها بعد او به قدری برنامه ریزی شده پیش رفت که موفق شد من‌حیث داماد در مراسم ازدواج با زن جوانی حاضر شود که تصویر مراسم ازدواج او را در ادامه مشاهده می کنید.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید