امروز مصادف با چهارشنبه, 9 میزان , 1399 , Wednesday, 30 September , 2020
کد مطلب : 11372 , ,
+
-

کشته شدن 7 عسکر سعودی در جنوب عربستان

زمان انتشار : سه‌شنبه, 20 فوریه , 2018 , بخش : اخبار جهان

منابع یمنی از کشته شدن هفت عسکر سعودی در عملیات نیروهای یمنی در مناطق جازان، نجران و عسیر واقع در جنوب عربستان خبر دادند…
عملیات نظامی اردوی ملی و کمیته های مردمی یمن علیه مواضع متجاوزان سعودی و مزدوران وابسته به آنها ادامه دارد و تعدادی از عساکر سعودی در مناطق سرحدی جازان، نجران و عسیر واقع در جنوب عربستان کشته شدند.
منابع خبری یمن راپور دادند که سه تن از عساکر سعودی در عملیات تک تیراندازان اردوی یمن و انصارالله در این مناطق کشته شدند.
بر اساس این راپور، تک تیراندازهای اردوی یمن و انصارالله نیز پنج عملیات در جازان، نجران و عسیر انجام دادند که در پی آن سه نظامی سعودی در قریه های قوی و حامضه منطقه جازان و پایگاه الشبکه در نجران از پای درآمدند.
منابع یمنی می‎گویند که چهار تن از عساکر سعودی نیز بر اثر انفجار بم کنار سَرَک در جازان و تعدادی نیز در حملات توپخانه‌ای اروی یمن و انصارالله به پایگاه برج الخشل کشته و زخم برداشتند.
طیارات جنگی سعودی نیز روز دوشنبه پنج بار به پایگاه های اردوی یمن و کمیته های مردمی وابسته به انصارالله در مناطق الشرفه و السدیس در نجران حمله کردند.
تجاوزات عربستان سعودی و ایتلاف آن علیه یمن به بهانه بازگرداندن قدرت به عبدربه منصور هادی، بیش از دو سال و نیم است که ادامه دارد و طی این مدت بیش از 36 هزار تن از مردم یمن کشته و ده‎ها هزار تن دیگر زخمی شده‌اند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید