امروز مصادف با چهارشنبه, 9 میزان , 1399 , Wednesday, 30 September , 2020
کد مطلب : 11397 , ,
+
-

این زن امریکایی یک خون آشام واقعی است! + تصاویر

زمان انتشار : جمعه, 23 فوریه , 2018 , بخش : خواندنی ها

عکسهای وحشتناک این زن خون آشام در شبکه های اجتماعی نشر شده است…

اگر برای برخی از زن ها دیدن حتی یک قطره خون غیرقابل تحمل است برای این زن خوردن خون لذت بخش ترین چیزی است که می تواند اتفاق بیافتد ، یک خون آشام واقعی که سالهاست عادت به خوردن خون افرادی را دارد که داوطلبانه برای خورده شدن خون بدنشان نزد او می آیند ، زنی که در ادامه اینبخش تصاویر او را مشاهده خواهید کرد.
این زن امریکایی در دوران کودکی در میان طرفداران دراکولا برای اولین بار خون نوشیده است و از آن پس برای مدت 30 سال است که ماهانه نزدیک به 1.5 لیتر خون می خورد.

جولیا 50 ساله یک خون آشام واقعی است که نزدیک به 30 سال است تنها از خون استفاده کرده است و معمولا خون مورد نیازش را از افرادی که قصد فروش خون دارند و به طور داوطلبانه نزد او می آیند می گیرد.

بخش جالب این زنده گی عجیب و غریب طبیعی بودن وضعیت جسمی اوست، او که به واسطه ی خون آشام بودنش هیچ مشکل جسمی ندارد و توانسته 2 فرزند سالم نیز به دنیا بیاورد؛ او در این مورد می گوید: کارم را با پروگرامی تلویزیونی در سال 1990 عیسوی شروع کردم البته مردم تصور نمی کردند که من واقعا خون بخورم اما در حقیقت من یک خون آشام واقعی استم و این واقعی بودن را زمانی متوجه می شوم که پس از هربار نوشیدن خون انرژی فراوانی همراه با هیجان به بدنم وارد می شود.
 

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید