امروز مصادف با یکشنبه, 30 سنبله , 1399 , Sunday, 20 September , 2020
کد مطلب : 11411 , ,
+
-

واکنش ترمپ به آبروریزی جدیدش + تصاویر

زمان انتشار : یکشنبه, 25 فوریه , 2018 , بخش : خواندنی ها

چند وقت پیش بود که رییس جمهور امریکا هنگام سوار شدن به طیاره با وزش ناگهانی باد دچار آبرو ریزی شد…

بعد از نشر ویدیوی پربازدید در فضای مجازی از لو رفتن محل طاسی و کم پشتی موهای دونالد ترمپ رییس جمهور با وزش ناگهانی باد روی پله های طیاره انتظار می رفت که او در اولین فرصت حضور رسانه ای اش به این مسئله واکنشی از جنس خود نشان دهد ، واکنشی طنز و .. .

آژانس خبررسانی ها و ویب سایت های اروپایی نوشتند: مزاح دونالد ترمپ با طاسی موهای سرش !
چند هفته ای از انتظار ویدیوی لو رفتن کلی موهای دونالد ترمپ می گذشت و بسیاری از تحلیل گران منتظر واکنش او به این مسئله بودند ، ویدیویی که هنگام بالا رفتن او از پله های ایر فورس وان (طیاره مخصوص ریاست جمهوری) ضبط شده بود و در آن با وزش ناگهانی باد بخشی از موهای قسمت پش سر ترمپ کنار رفت و واقعیتی که دونالد مدام سعی می کند آن را بپوشاند فاش شد.
او در گردهمایی سالانه محافظه کاران (CPAC) در روز جمعه ناگهان پشتش را به سمت حضار کرد و بعد از نشان دادن کلی زیر موهایش گفت: من خیلی تلاش می کنم که طاسی پشت سرم را پنهان کنم. خیلی بیش از آنچه که فکر کنید تلاش می کنم، تلاشی در حد عذاب که البته آنقدرها هم بد به نظر نمی رسد.

نشر این ویدیو و مزاح ترمپ در کنفرانس روز جمعه باعث شده است که شایعاتی که درباره موهای کم پشت و نازک ترمپ وجود داشت، اندکی رنگ واقعیت به خود بگیرد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید