امروز مصادف با شنبه, 5 میزان , 1399 , Saturday, 26 September , 2020
کد مطلب : 11435 , ,
+
-

کار شرم آور معلم وسط دعوای متعلمان +عکس

زمان انتشار : چهارشنبه, 28 فوریه , 2018 , بخش : خواندنی ها

دعوای متعلمان بالا گرفت و کار به درگیری کشید، کار زشت و شرم آور معلم در برابر درگیری متعلمان اش برای او گران تمام شد…

اصولا وقتی دو یا چند نفر درگیر می شوند و دعوای رخ می دهد افرادی که در صحنه حاضر استند به خصوص افراد کلانتر و گاها دارای مسوولیت سعی در خاتمه دادن به این درگیری می کنند اما از قرار معلوم هستند افرادی که حتی در جایگاه یک الگو در این شرایط کار عجیبی انجام می دهند مثل معلمی که به دلیل رفتار زشتش در شرایط مذکور با واکنش تندی روبرو شد.
تصاویری از درگیری دو متعلم پسر نوجوان را که در ادامه این بخش مشاهده می کنید مربوط به همین ماجراست، ماجرای کار زشت و شرم اور معلم هنگام دعوای دو متعلمش.
بله تب شدید دریافت لایک و بازدید معلم مکتب ای در تگزاس را مجبور به انجام کاری جنجال برانگیز کرد ؛ معلم لیسه ای در تگزاس با دیدن درگیری شدید بین متعلمانش عکس العمل عجیبی داشت ، او به جای آنکه مانع از این درگیری شود و متعلمانش را از هم جدا کند گوشی مبایل خود را دست گرفت تا از این صحنه های به نظر برخی افراد جالب فلمبرداری کرده و در صفحه شخصی اش نشر کند.
این اقدام غیرانسانی او که این روزها شاید به کرار دیده باشید جنجالی در شبکه های اجتماعی و میان کاربران فضای مجازی امریکا ایجاد کرد تا درنهایت در پاسخ به واکنش ها وزارت معارف کار معلم را به حالت تعلیق درآورد.

 

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید