امروز مصادف با یکشنبه, 30 سنبله , 1399 , Sunday, 20 September , 2020
کد مطلب : 2229 , ,
+
-

ترفند آل خلیفه برای مدیریت بحران در بحرین

زمان انتشار : یکشنبه, 28 فوریه , 2016 , بخش : اخبار جهان, سیاسی

بحرین

به گزارش ندای افغانستان به نقل از منابع آگاه، فعال بحرینی با تاکید بر اینکه عربستان و امریکا می‌خواهند بحرین در بحران کنونی باقی بماند، گفت: گفت‌وگوی آل‌خلیفه با مخالفان ترفندی برای مدیریت بحران و اوج نگرفتن اعتراضات در بحرین است.

«عباس السبتی» فعال بحرینی اظهار داشت: فرزندان ملت بحرین اگر شرافت انسانی و احترام به حقوق بشر را در کشورشان پیدا می‌کردند، شعار «سرنگون باد رژیم» و «سرنگون باد حمد» را هرگز سر نمی‌دادند، آن هم در حالی که رژیم از ساکت کردن آنها عاجز است.

وی افزود: امریکا و عربستان در سرنگونی رژیم سوریه ناکام ماندند به همین دلیل گفت‌وگوی رژیم آل خلیفه با معارضان در بحرین را مطرح کردند.

السبتی با تاکید بر جدی نبودن رژیم آل خلیفه برای گفت‌وگو در برهه کنونی گفت: مقامات بحرین از مذاکره به حیث ابزاری برای مدیریت بحران استفاده می‌کنند، اما ما به پیروزی انقلابیون و مقاومت ملت بحرین امیدواریم.

معارض بحرینی گفت: اگر می‌بینید رژیم کنونی بحرین و رییس آن هنوز مانده‌اند، بدانید که نه گفت‌وگو و نه تماس‌ها و نه اصلاحات می‌تواند بحران را حل کند بلکه این انقلابیون هستند که دیکتاتوری را نابود خواهند کرد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید