امروز مصادف با یکشنبه, 30 سنبله , 1399 , Sunday, 20 September , 2020
کد مطلب : 2254 , ,
+
-

هدف قرار دادن سمیر قنطار، کار اسراییل بود

زمان انتشار : یکشنبه, 28 فوریه , 2016 , بخش : اخبار جهان, حوادث

سمیر قنطار

به گزارش ندای افغانستان، یک نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی در حالی که مقامات این رژیم از هرگونه اظهارنظر درباره عامل شهادت «سمیر قنطار» سر باز زده‌اند،‌ گفت که ترور این عضو حزب‌الله کار تل‌آویو بود.

برای اولین بار یک مقام صهیونیستی اذعان کرد که ترور «سمیر قنطار» توسط این رژیم صورت گرفت.

ماه قوس سال جاری بود که در خبرها آمده بود بر اثر حمله هوایی به ساختمانی در منطقه جرمانا در جنوب پایتخت سوریه،‌یک چهره نام آشنا و مبارز حزب‌الله لبنان به شهادت رسید.

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای شهادت «سمیر قنطار» از مبارزان قدیمی وابسته به مقاومت، در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به دمشق را تایید کرد.

مقامات رژیم صهیونیستی که در موارد مشابه و انجام حملات نظامی به دیگر کشورهای منطقه و انجام عملیات تروریستی از پذیرش مسئویلت این حملات سر باز زده‌اند، این بار هم این تاکتیک را در پیش گرفتند.

صهیونیست‌ها البته خوشحالی خود را از شهادت قنطار اعلام کردند. بر همین اساس، «یواف گالانت» وزیر مسکن رژیم صهیونیستی گفته بود، بسیار خوب است که شخصی مانند سمیر قنطار بخشی از جهان نباشد.

حالا برای اولین بار یک نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی(کنست) اذعان کرد که حمله هوایی منجر به ترور سمیر قنطار توسط این رژیم انجام گرفت.

به گزارش «تایمز اسراییل»، «عمر بار لِو» نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی اذعان کرد که ترور این عضو حزب‌الله لبنان کار این رژیم بود.

او در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا «هدف قرار دادن سمیر قنطار دستاورد کلانی برای اسراییل بود»، جواب داد: «بله قطعا».

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید