امروز مصادف با چهارشنبه, 2 میزان , 1399 , Wednesday, 23 September , 2020
کد مطلب : 3784 , ,
+
-
عربستانی ها اعتراف کردند...

در جنگ یمن شکست خوردیم!

زمان انتشار : جمعه, 19 آگوست , 2016 , بخش : سیاسی, مقاله

اعتراف عربستانی ها به شکست درجنگ یمن!

بگفته کاربرعربستانی مشهور شبکه اجتماعی تویتر، در جنگ با یمن عربستان به قومندانی محمد بن سلمان از نظر نظامی، سیاسی و اطلاعاتی شکست خورد…

مجتهد با نشر چند پست نوشت: متأسفانه حوثی ها و علی عبدالله صالح در جنگ از نظر نظامی، سیاسی و اطلاعاتی پیروز شده اند و ما به قومندانی محمد بن سلمان از نظر نظامی، سیاسی و اطلاعاتی شکست خوردیم.
وی افزود: موضوع فقط تردید نیست. بلکه امارات قطعا در ترورها دست دارد و این امر تقریبا علنی است. عربستان ازاعلام صریح این موضوع خودداری می کند تا مبادا این موضوع من‌حیث یکی از نتایج عملیات “طوفان قاطعیت” اعلام شود.
این کاربر عربستانی با اشاره به پرداخت حقوق یک ماه من‌حیث پاداش به نیروهای مستقر در سرحدات جنوبی این کشور و عوامل حاضر در عملیات علیه یمن گفت: این پاداش، نیز چنین است و با وجود بی ارزش بودن، دلیل دیگری مبنی بر تأثیرگذاری تویتر است که صفحات آن مملو از مقایسه اوضاع نیروها با وضعیت رفاه زدگان در طنجه است.
وی افزود: یکی از نشانه های تأثیرگذاری تویتر آن است که محمد بن سلمان مجبور شد تحت فشار افکار عمومی پدرش (ملک سلمان) را دو هفته قبل از زمان مقرر از طنجه در مغرب به عربستان بازگرداند. بنابراین فعالیتتان را بی تأثیر ندانید.
اشاره مجتهد به ماجرای طنجه مربوط به سفر طولانی‌مدت و بسیار پرهزینه سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی به مراکش برای گذراندن تفریحات و بنا به راپور برخی رسانه‌ها برای برگزاری جشن عروسی یکی از پسرانش است که از روز پنجشنبه ۱۴ جولای امسال آغاز شد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید