امروز مصادف با چهارشنبه, 2 میزان , 1399 , Wednesday, 23 September , 2020
کد مطلب : 3864 , ,
+
-

ممانعت ایتلاف امریکايي و سعودي از پخش اخبار واقعی يمن

زمان انتشار : یکشنبه, 28 آگوست , 2016 , بخش : سیاسی

ممانعت ایتلاف امریکايي و سعودي از پخش اخبار واقعی يمن

شبکه المسيره يمن که از نظر رواني، اخلاقي و انساني عربستان را شکست داده بود، موجب ناکامی و خشم ایتلاف امریکايي و سعودي گردید!

ایتلاف امریکايي و سعودي ضد يمن براي ممانعت از پخش اخبار واقعي و جنايت‌هاي اين ایتلاف در يمن، پخش شبکه تلويزيوني يمني المسيره را با مشکل رو به رو کردند.

ایتلاف سعودي ضد يمن که نقش مستقيم در کشتار مردم اين کشور دارد، براي جلوگيري از نشر جنايت‌هاي اين ایتلاف و ويراني‌هاي بر جا گذاشته در يمن، اقدام به پخش پارازيت بر روي فرکانس‌هاي شبکه تلويزيوني المسيره يمن کرده است.
در همين حال، محمد عبدالسلام سخنگوي جنبش انصار الله يمن در واکنش به فرستادن پارازيت بر روي فرکانس‌هاي شبکه المسيره گفت اين اقدام عربستان در نتيجه ناکامي در برابر شبکه المسيره يمن است که از نظر رواني، اخلاقي و انساني عربستان را شکست داد.
همچنين اتحاديه روز نامه نویسان و اصحاب رسانه در يمن حذف شبکه المسيره را از ستلایت نايل‌ست محکوم کرد و از همه رسانه و سازمان‌ها خواست با اين شبکه همراهي کنند.
شبکه تلويزيوني المسيره يمن از عصر جمعه در معرض امواج شديد پارازيت توسط عربستان قرار گرفته است.
اين شبکه از ابتداي تهاجم عربستان به يمن اخبار و حوادث جاري در اين کشور را بدون سانسور پخش کرده و توانسته است جنايات سعودي در حمله به باشنده گان غيرنظامي و ويراني شهرهاي يمن را به جهان مخابره کند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید