امروز مصادف با سه شنبه, 1 میزان , 1399 , Tuesday, 22 September , 2020
کد مطلب : 5225 , ,
+
-

استخدام افراد خاص حزب اسلامی در دفتر خلیلزاد

زمان انتشار : سه‌شنبه, 15 نوامبر , 2016 , بخش : مقاله

%d8%ae%d9%84%db%8c%d9%84%d8%b2%d8%a7%d8%af

ندای افغانستان: زلمی خلیلزاد با نگاشتن و افشا کردن رازهای زیاد درباره دست اندرکاران سیاست در افغانستان همه پل های اعتماد خویش را تخریب و ویران کرده است. خلیلزاد چه بین سیاسیون ملتگرا و میهن دوست و چه بین سیاسیون وابسته به امریکا و دیگر کشورها روی ندارد که در امور سیاسی افغانستان نقش بارزی بازی کند.

به گزارش ندای افغانستان به نقل از افغان پیپر، ترامپ اگر هم برای خلیلزاد ماموریتی در بخش امور افغانستان بدهد خلیلزاد در پیاده کردن و تحقق پذیر ساختن آن مسوولیت این بار 100 درصد ناکام خواهد ماند، چون او دیگر بین سیاسیون افغانستان فاقد اعتبار و اعتماد در همه عرصه های سیاسی است.

مطالب نشر شده در کتاب خلیلزاد که فرستاده عنوان شده در حقیقت دست او را رو و بنش را کاملا لخت کرده است و از این رو آن سفیر پیشین افغان تبار کاخ سپید یک مهره سوخته و یک طفیلی سیاسی بیش نیست.

خلیلزاد هیچگاه یک شخصیت متفکر نه بوده و نیست اما جورج بوش مکارانه از خلیلزاد به صفت قرض شاف سیاسی جهت رفع قبضیت سیاسی افغانستان در زمان ظلمت خویش استفاده ابزاری کرد. ترامپ یک تبارگرای عقده مند و کینه توز است و او در کابینه خود افرادی را استخدام و مقرر خواهد کرد که مو به مو مطابق خواست هایش کار کنند.

گفته ها و روایت های خلیلزاد در کتابش بیانگر این حقیقت شیرین است که او از لحاظ علم و هنر سیاسی، با آن که اهل چل و فریب، منافقت و قانغری های نوع همتبارانش بوده و است، اما فاقد اندیشه راهبردی در عرصه سیاسی است. امریکا اگر می خواهد که ملت افغانستان با آن قدرتی رو به زوال دوستی دیرینه داشته باشد باید از تقرر افراد مغرض در بخش امور افغانستان اجتناب کند ورنه با تقرر افرادی نالایق، شیادان تبارگرا و فاسد و افراد فاقد اعتبار شخصیتی و سیاسی در عرصه های امور سیاسی و نظامی افغانستان زمینه ایجاد بی اعتمادی بیشتر بین مردم افغانستان و خود را با اتخاذ سیاست های دهشت افگن پرورانه و تقرر چنان افراد افزایش می دهد.

از بدو تاسیس دفتر زلمی خلیلزاد در کابل و اکنون در امریکا افراد خاص حزب اسلامی حکمتیار در آن دفاتر استخدام شده اند و هم اکنون شخص مسوول ملاقات های خلیلزاد یک عضو ارشد حزب اسلامی حکمتیار است که یکی از جاسوسان برحال و معتمد آی اس آی هم می باشد.

اعتماد به زلمی خلیلزاد و همکاران اش خیانت به کشور و جنایت علیه ملت مسلمان افغانستان است. من شخصا باورمندم که شخص زلمی خلیلزاد با آی اس آی همکار است ورنه چرا مهمترین افراد دفاترش اعضای خاص حزب اسلامی حکمتیار و جاسوسان شناخته شده آی اس آی بودند و هستند؟

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید