امروز مصادف با شنبه, 5 میزان , 1399 , Saturday, 26 September , 2020
کد مطلب : 5402 , ,
+
-

افغانستان باز هم رکورد دار شد!

زمان انتشار : دوشنبه, 21 نوامبر , 2016 , بخش : اخبار افغانستان, سیاسی

Strapline

 

ندای افغانستان: براساس اطلاعات موسسهNational Geographic، در نقشه سال 2017 کشورهای افغانستان، بورکینافاسو، هاییتی، گویان، جمهوری گینه، عراق، یمن، لیبیا، نیجریا، کوریای شمالی، سوریه، سومالی، سیرالیون، جمهوری افریقای مرکزی و سودان جنوبی خطرناک ترین کشورها می باشند.

 

 

به گزارش ندای افغانستان به نقل از آریانانیوز، نقشه کشورهای جهان از نظر امنیت و ایمنی آنها برای گردشگران، توسط تحلیلگران شرکت International SOS و Control Risks سالانه مورد بررسی قرار می گیرد.

 

به نقل از National Geographic، براساس اطلاعات این موسسه، در سال گذشته 32 فیصد سفرهای تجاری را مورد بررسی قرار داده است. مهمترین عامل نگرانی گردشگران را می توان احتمال وقوع حملات تروریستی نامید (71%). خطر ابتلا به ویروس زیکا (49%)، ناآرامی های مدنی (46%) و تنها 15 % از حوادث ترافیکی و سطح پایین امکانات طبی در هراس می باشند.

 

در نقشه سال 2017 کشورهای افغانستان، بورکینافاسو، هاییتی، گویان، جمهوری گینه، عراق، یمن، لیبیا، نیجریا، کوریای شمالی، سوریه، سومالی، سیرالیون، جمهوری افریقای مرکزی و سودان جنوبی خطرناک ترین کشورها می باشند.

 

 

در شرق اروپا اکراین که وضعیت آن عادی راپور میشودو تنها جزیره کوزوو هست که وضعیت ناپایداری دارد.مناطق، آذربایجان، روسیه، کنیا وتعدادی از کشورهای آسیایی و امریکای جنوبی، دارای سطح متفاوتی از امنیت و امکانات طبی نسبت به موقعیت منطقه می باشند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید