امروز مصادف با دوشنبه, 7 میزان , 1399 , Monday, 28 September , 2020
کد مطلب : 5439 , ,
+
-

فساد جنسی در تانک های صهیونیست‌ ها

زمان انتشار : چهارشنبه, 23 نوامبر , 2016 , بخش : اخبار جهان

%d9%81%d8%b3%d8%a7%d8%af

ندای افغانستان: صدور مجوز برای پیوستن زنان نظامی صهیونیست به واحدهای زرهی و حضور آنها در کنار نظامیان مرد و شیوع فساد و روابط جنسی میان آنها با اعتراض یک خاخام صهیونیست مواجه شد.
یک خاخام صهیونیست، تصمیم ارتش اسراییل برای اجازه دادن به زنان نظامی صهیونیست برای پیوستن به واحدهای زرهی و حضور در کنار نظامیان مرد در داخل تانک‌ها را رسوایی اخلاقی جدید ارتش اشغالگر و فراهم کننده زمینه روابط جنسی میان نظامیان در داخل تانک‌ها توصیف کرد.

پایگاه “وطن” در گزارشی نوشت: “اسراییل وایس، خاخام و نظامی سابق ارتش رژیم صهیونیستی، در گفتگو با رادیو جالی اسراییل تصریح کرد که فعالیت زنان و مردان نظامی در داخل یک تانک، در نهایت به شیوع فساد و برقراری روابط جنسی میان آنها منجر می‌شود”.

وی افزود: “ایده فعالیت دختران و زنان نظامی در داخل تانک‌ها در کنار مردان برای همه ما سؤال برانگیز است”.

به گزارش العالم، این خاخام صهیونیست در ادامه گفت: “امکان ندارد که دو نظامی زن و مرد اسراییلی وارد مکانی شوند و میان آنها ارتباط برقرار نشود؛ بدون شک آنها بعد از 9 ماه صاحب یک فرزند خواهند شد”!

وی خاطرنشان کرد که اختلاط نظامیان اسراییلی در مکان‌های مختلف، به ویژه در داخل تانک‌ها، با موازین دین یهود و دستورات تورات منافات دارد و زنان و دختران نظامی تنها در صورتی که همه خدمه یک تانک زن و دختر باشند حق دارند در داخل آن حضور داشته باشند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید