امروز مصادف با شنبه, 5 میزان , 1399 , Saturday, 26 September , 2020
کد مطلب : 6642 , ,
+
-

تروریزم جهانی ساختۀ امریکاست!

زمان انتشار : دوشنبه, 30 ژانویه , 2017 , بخش : یادداشت

سید هاشم الموسوی

مقاومت اسلامی نُجَباء: تروریزم جهانی ساخته امریکاست و جبهة النصرة بازوی نظامی این کشور در منطقه است.

 

سید هاشم الموسوی سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء با اشاره به موضع نژادپرستانه رییس جمهور جدید امریکا درمورد باشنده گان هفت کشور ازجمله عراق اظهار داشت: کرامت باشنده گان یک کشور را قدرت و استحکام دولت آن کشور تثبیت می کند، لذا دولت باید جواب محکمی به کسانی که می خواهند عزت ملت را زیر پا بگذارند، بدهد.

 

الموسوی افزود: این دستور باید تمام سیاسیون عراقی را که تا به امروز کشور امریکا را دوستی قابل اعتماد و سردمدار آزادی و دموکراسی جهانی تلقی می کردند، بیدار کند. این دستور، عداوت آشکار دولت متجاوز امریکا را نشان می‌دهد.

 

وی همچنین از صدور فرمان بازداشت اثیل النجیفی والی فراری نینوا توسط قومندانی عملیات مشترک موصل تقدیر کرد و گفت: مناطق موصل پس از آزادسازی نباید به نیروهای دست نشانده النجیفی واگذار شود، چرا که این اقدام پایمال شدن خون شهداء و بی‌ارزش کردن همه ایثارگری‌های مردم عراق است.

 

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء تصریح کرد: حکم بازداشت خاینان به میهن، حکم دقیق و حکیمانه‌ای است که خواسته‌های ملت در خصوص اخراج این شخصیت‌های تفرقه‌انگیز را محقق می‌کند.

 

الموسوی در بخش دیگری از سخنان خود، به ایتلاف جدید جبهة النصرة (جبهة فتح الشام) پرداخت و گفت: تروریزم جهانی ساخته امریکا و جبهة النصرة بازوی نظامی امریکا در منطقه است. جبهة النصرة مانع اصلی در برابر تحقق راه حل سیاسی بحران سوریه است.

 

وی با مضحک خواندن رنگ‌بندی تروریستهای سوریه به سفید و سیاه خاطرنشان کرد: جبهة النصرة ایتلافی تحت عنوان هیئة تحریر الشام با اشتراک گروهک‌هایی چون نورالدین الزنکی، لواء الحق، جیش السنة و انصار الدین را تشکیل داده است و این مثال نقض بزرگی بر وجود گروه های مسلح میانه‌روی مدنظر غرب است. نورالدین الزنکی همان گروهک مسلحی است که امریکا از آن من‌حیث گروه میانه‌رو حمایت می‌کند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید