امروز مصادف با سه شنبه, 8 میزان , 1399 , Tuesday, 29 September , 2020
کد مطلب : 7595 , ,
+
-

بشار اسد با حضورش به مردم روحیه داد!

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 30 مارس , 2017 , بخش : اخبار جهان

اسد

رییس جمهورسوریه با حضورش درسَرَک های دمشق، به مردمش دلگرمی داد.

 

پس از انفجارهای متعدد در دمشق و حملات گروه های مسلح از منطقه الجوبر به منظور دستیابی به منطقه القابون، اوضاع امنیتی متزلزل گشت و مردم دمشق به وحشت افتادند و این علاوه بر انفجارهای تعمیر عدلیه و انفجاری دیگر در منطقه المزه و رکن الدین و نیز حمله عناصر مسلح به پارکینگ عباسیین است.

 

در چنین شرایطی بشار اسد رییس جمهوری سوریه خواستار حضور گسترده گارد ریاست جمهوری و فرقه چهارم در تمام سَرَک های دمشق شد و با موتر به سَرَک ها آمد در حالی که خودش شخصا پشت فرمان نشسته بود.

 

چهار موتر معمولی وابسته به نیروهای امنیتی در نزدیکی موتر وی حرکت می کردند و نیز یک امبولانس که از موتر رییس جمهوری فاصله زیادی داشت.

 

این اقدام بشار اسد هم مردم را غافلگیر کرد و هم سبب شد تا روحیه آنها بالا برود و اوضاع تحت کنترول نیروهای امنیتی درآید و این علاوه بر حضور گسترده نیروهای امنیت مدنی مسلح در تمام نقاط پایتخت است. افسران امنیتی در گارد ریاست جمهوری امید داشتند که رییس جمهور به سَرَکهای دمشق نیاید اما وی اصرار داشت تا شخصا در دمشق به گشت و گذار بپردازد، هرچقدر که اوضاع خطرناک باشد، تا ثابت شود که رییس جمهور درکنار باشنده گان پایتخت حضور دارد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید