امروز مصادف با یکشنبه, 6 میزان , 1399 , Sunday, 27 September , 2020
کد مطلب : 8358 , ,
+
-

هشدارترمپ به رییس پیشین اف بی آی

زمان انتشار : شنبه, 13 می , 2017 , بخش : اخبار جهان

ترمپ و کومی

ترمپ به رییس برکنار شده اف بی آی هشدار داد که اطلاعات خود درباره‌ی گفت‌وگوهای داخلی در ارگ سفید را در اختیار خبرنگاران نگذارد!

 

به نقل از دویچه وله، رییس جمهور امریکا، روز گذشته در حساب توییتری خود به جیمز کومی، هشدار داد و نوشت: پیش از آن که کومی متن گفت‌وگوها را برای روزنامه‌ها بفرستد، بهتر است مطمین شود که حرف‌ها جایی ضبط نشده است!

 

به نظر کارشناسان، ترمپ با این هشدار به رییس پیشین اف بی آی، یادآوری کرده که به نوار گفت‌وگوهای ناخوشایند خود با جیمز کومی دسترسی دارد. ترمپ روز 11 می در مصاحبه‌ای با شبکه‌ی ‌تلویزیونی NBC گفته بود که جیمز کومی سه بار در نشست‌های مختلف به او اطمینان داده که در راستای تحقیقات درباره‌ رابطه‌ی فعالیت ستاد انتخاباتی دونالد ترمپ با روسیه علیه هیلاری کلینتون‌،‌ رقیب انتخاباتی ترمپ در زمان کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری در سال گذشته از او بازپرسی نکند.

 

اف‌بی‌آی چندی پیش تحقیقات خود را در مورد ارتباط احتمالی اعضای کارزار انتخاباتی ترمپ با روسیه آغاز کرده بود.

 

با این که ترمپ بارها هرگونه دخالت و تأثیرگذاری روسیه در انتخابات امریکا را رد می‌کند، با این حال حزب دموکرات و برخی از رسانه‌های امریکا، بر این باورند که دلیل اصلی اخراج جیمز کومی، تحقیقات اف‌بی‌آی در رابطه با روسیه بوده است.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید