امروز مصادف با یکشنبه, 30 سنبله , 1399 , Sunday, 20 September , 2020
کد مطلب : 8756 , ,
+
-

قبیله آدم خواران واقعی در هند

زمان انتشار : دوشنبه, 5 ژوئن , 2017 , بخش : خواندنی ها

گفته می شود افراد این قبلیه می‌توانند آینده را پیشگویی کرده، روی آب راه بروند و پیشگویی‌های شیطانی داشته باشند.
کریستیانو اوستینلی، عکاس ایتالیایی از قبیله آگوری در شهر واراناسی هندوستان دیدار کرد. این قبیله شامل راهبانی است که مراسم عجیب و قریب از قبیل خوردن مدفوع و گوشت انسان و همچنین خوردن ادرار در جمجمه انسان را برگزار می‌کنند.
کریستیانو از نحوه زنده گی مردم این منطقه دورافتاده عکس‌های زیادی گرفته است. او می‌گوید: این منطقه بسیار اسرارآمیز است و مردم هندوستان از این مکان وحشت دارند. گفته می‌شود این افراد می‌توانند آینده را پیشگویی کرده، روی آب راه بروند و پیشگویی‌های شیطانی داشته باشند.
از دیگر مراسم آزاردهنده راهبان آگوری، خوردن سر حیوانات زنده، پوشاندن بدن خود از خاکستر اجساد سوخته و انجام مراسم روی این اجساد است.
این قبیله در میان مکان‌هایی که مخصوص مرده‌سوزی است زنده گی می‌کنند. آنها اعتقاد دارند لرد شیوا (خدای هندو) و الهه کالی ما در این مکان‌ها حضور دارند و از آنچه مردم دور می‌ریزند تغذیه می‌کنند. آنها همچنین اعتقاد دارند که جسم و خون فانی است و بدن انسان بی‌اهمیت و ناچیز است. آگوری‌ها اغلب از دنیای مادی فاصله می‌گیرند و از کالا و پوشش استفاده نمی‌کنند تا بدن انسان را در خاکی‌ترین وضعیت ممکن نشان دهند.
آنها این عقیده را با زنده گی کردن در قبرستان‌ها و احاطه کردن خود با مرگ و تباهی نشان می‌دهند. ریشه آگوری‌ها به بابا کینارام در قرن 17 بازمی‌گردد که گفته می‌شود تا 170 سالگی زنده گی کرد.

v

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید