امروز مصادف با یکشنبه, 30 سنبله , 1399 , Sunday, 20 September , 2020
کد مطلب : 8910 , ,
+
-

امریکا؛ حامی درجه یک تروریست ها!

زمان انتشار : یکشنبه, 18 ژوئن , 2017 , بخش : مقاله

ندای افغانستان – اگر چه امریکا ادعای مبارزه با تروریزم را سرمی دهد اما در واقع این کشور نیروهایی را هدف قرار می دهد که با تروریزم در حال نبرد هستند.به نقل از روزنامه الثوره سوریه، آنچه در رسانه ها درباره انتقال سامانه راکتی پشرفته از پایگاه امریکا در اردن به منطقه سرحدی التنف در سوریه مطرح می شود دلیل دیگری است که نشان می دهد امریکا از تروریزم حمایت می کند. این کشور همه ابزارها را برای حمایت از گروه های تروریستی به کار گرفته است. هدف از استفاده از این راکت های پیشرفته هدف قرار دادن اردوی سوریه و هم قراردادان آن است که سرگرم مبارزه با تروریست ها و در راس آنها داعش هستند.
حضور نیروهای امریکا در سرزمین های سوریه مخالف با همه منشورها و قطعنامه های سازمان ملل است و این دخالت ها حاکمیت ملی سوریه را نادیده می گیرد. جنایت های نیروهای امریکا علیه نیروهای اردوی سوریه نشان می دهد اگر چه امریکا ادعای مبارزه با تروریزم را سرمی دهد اما در واقع این کشور نیروهایی را هدف قرار می دهد که با تروریزم در حال نبرد هستند. این مسایل نشان می دهد واشینگتن همه فناوری های نظامی و سلاح های مدرن را برای برای حمایت از داعش و گسترش تروریزم به کار می گیرد تا نظام های عراق و سوریه را تضعیف سازد.
کسی که اقدام های جنایت کارانه نیروهای امریکا یا به عبارتی دیگر نیروهای ایتلاف مبارزه با داعش به سردمداری امریکا را دنبال کرده باشد دیده می شود که این نیروها بارها نیروهای اردوی عربی سوریه را هدف قرار داده اند. همچنین این نیروها بارها پل ها و مکاتب را بمباردمان کرده و از بم های فسفری علیه افراد ملکی استفاده کرده اند. این اقدام های جنایت کارانه بخشی از راهبرد امریکا برای ویران سازی سوریه و به درازا کشاندن بحران های این کشور پس از شکست در رسیدن به هدف خود با استفاده از تروریزم است.
به هر حال هر چند که امریکا از سامانه های راکتی مدرن و فناوری های نظامی برای حمایت از تروریزم اقدام می کند. اما اردوی سوریه و حامیان آن از ادامه نبرد علیه تروریزم برای پاکسازی آخرین وجب از سرزمین های سوریه دست نخواهند کشید. این موضوع خود را در پیشروی ها و دستاوردهای اردوی قهرمان سوریه و هماهنگی آن با نیروهای عراق برای حمایت از سرحدات و به شکست کشاندن پلان های امریکا خود را نشان داده است.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید