امروز مصادف با دوشنبه, 7 میزان , 1399 , Monday, 28 September , 2020
کد مطلب : 8914 , ,
+
-

ترمپ دارایی هایش را اعلام کرد!

زمان انتشار : یکشنبه, 18 ژوئن , 2017 , بخش : اخبار جهان

ندای افغانستان – به نقل از واشینگتن‌پست، دونالد ترمپ، رییس جمهوری امریکا راپوری جدید از دارایی های خود را که شامل املاک و هوتل‌هایی به ارزش دستکم 1.4 ملیارد دالر است را ارایه کرده است.
به نوشته واشینگتن‌پست، ترمپ این راپور را به صورت داوطلبانه به اداره نظارت بر ضوابط اخلاقی دولت ارایه کرده است؛ راپوری که نشان دهنده یک موج جدید از درآمدهای حاصل از قراردادهای اخیر خارجی و رونق کسب‌و‌کار در کـَلـَب مار-اَ-لاگوی وی در فلوریدا است.
این در حالی است که ترمپ ثروتش را بخشی از برند سیاسی خود کرده است و خودداری‌اش از واگذاری مالکیتش بر شرکتش منجر به اعتراضاتی درباره عدم رعایت ضوابط اخلاقی و چالش‌های حقوقی شده است.
دونالد ترمپ در هنگام کارزارهای تبلیغاتی اعلام کرده بود که بیش از 10 ملیارد دالر ثروت دارد، هرچند ثروت خالص وی را نمی‌توان از روی راپوری که ارایه کرده است مشخص کرد و وی شواهدی مستقل را برای تأیید ادعایش ارایه نکرده است.
به نوشته واشینگتن‌پست، در این راپور‌ها، مقامات ملزم به اعلام دقیق درآمد، نرخ مالیات و میزان مبالغ اهدایی برای اهداف خیریه نیستند – هرچند ملزم به اعلام میزان مالیات پرداختی هستند، موضوعی که ترمپ از اعلام آن خودداری کرده و این سنت برجای مانده از گذشته را شکست.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید