امروز مصادف با سه شنبه, 1 میزان , 1399 , Tuesday, 22 September , 2020
کد مطلب : 9034 , ,
+
-

دستگیری ۴۱ تن از باشنده گان بحرینی توسط رژیم آل خلیفه

زمان انتشار : چهارشنبه, 28 ژوئن , 2017 , بخش : اخبار جهان

به نقل از پایگاه منامه پست، مرکز حقوق بشر بحرین در راپور هفتگی خود اعلام کرد که از نوزدهم تا بیست و پنجم ماه جاری عیسوی، رژیم آل خلیفه 41 تن از باشنده گان این کشور را بازداشت کرده‌اند.
بر اساس این راپور، 6 زن و 4 طفل در میان بازداشت شده گان حضور دارند و این بازداشت‌ها به صورت اجباری صورت گرفته است.
در این راپور همچنین آمده است که طی هفته گذشته 25 منطقه بحرین، شاهد برگزاری 59 راهپیمایی صلح‌آمیز بود. مزدوران رژیم آل خلیفه 20 راهپیمایی را سرکوب کردند.
به راپور مرکز حقوق بشر بحرین، نبیل رجب رییس حقوقی این مرکز همچنان ممنوع‌الملاقات است و با وجود اینکه حال او وخیم است، اعضای خانواده و وکیلش نمی‌توانند با او ملاقات کنند.
این احکام در حالی صادر شده است که اعتراض باشنده گان بحرینی به جنایت اخیر رژیم آل‌خلیفه در منطقه الدراز محل سکونت شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور همچنان ادامه دارد.
نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه 2 جوزا به منطقه الدراز و منزل شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین یورش برده ضمن به قتل رساندن 6 تن، ده‌ها نفر را دستگیر کردند.
بحرین از 14 فِبریوری سال 2011 عیسوی (25 دلو 89 خورشیدی) شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل‌خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید