امروز مصادف با چهارشنبه, 9 میزان , 1399 , Wednesday, 30 September , 2020
کد مطلب : 9584 , ,
+
-

باشنده گان کوریای شمالی آماده نبرد با امریکا!

زمان انتشار : یکشنبه, 13 آگوست , 2017 , بخش : اخبار جهان

آژانس خبررسانی یونهاپ کوریای شمالی به نقل از روزنامه رودونگ سینمون کوریای شمالی راپور داده است که حدود 3.5 ملیون نیروی داوطلب آماده هستند تا علیه امریکا وارد جنگ شوند.
بر اساس این راپور، باشنده گان کوریای شمالی شامل محصلان، کارگران، عساکر متقاعد خواستار پیوستن مجدد به اردوی ملی شده اند تا در صورت نیاز، علیه امریکا بجنگند.
کوریای شمالی اخیرا تهدید کرده است که پلان حمله راکتی به جزیره گوام را تا اواسط آگِست نهایی خواهد کرد. دونالد ترمپ رییس جمهور امریکا نیز تهدیدات بی سابقه‌ای را علیه کوریای شمالی مطرح کرده است.
تنش در شبه جزیره کوریا پس از 2 آزمایش موفقیت آمیز راکت های بالستیک قاره پیمای کوریای شمالی تشدید شده است. شورای امنیت سازمان ملل نیز به تازه گی قطعنامه جدیدی را برای تشدید تحریم های اقتصادی و تجاری علیه کوریای شمالی تصویب کرده است.
دونالد ترمپ بامداد شنبه یک بار دیگر کوریای شمالی را تهدید کرد و خط قرمزهای جدیدی برای این کشور ترسیم کرد.
وی در پاسخ به سوالی درباره منظورش از تهدید چند ساعت قبلش که گفته بود واشینگتن دستش را برای حمله به کوریای شمالی روی ماشه سلاح‌هایش قرار داده، اینطور گفت: این مرد (رهبر کوریای شمالی) نمی‌تواند از کارهایی که انجام می‌دهد شانه خاکی کند. اگر او یک تهدید آشکار دیگر انجام بدهد یا اگر اقدامی درباره گوام یا هر نقطه دیگر از خاک امریکا یا متحدان امریکا انجام دهد، کاملاً پشیمان خواهد شد و به سرعت هم پشیمان می‌شود.
ترمپ همچنین گفت: امیدوارم که آنها جدی بودن آنچه گفته‌ام را درک کرده باشند و به حرفی که زده‌ام، اعتقاد دارم.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید